Vaikiški šviestuvai

5 svarbūs veiksniai perkant vaikiškus šviestuvus

Ieškant apšvietimo vaikų kambariui, atsižvelkite į šiuos aspektus:

  • Saugumas. Renkantis vaikams skirtą apšvietimą svarbiausia yra saugumas. Vaikiški šviestuvai turėtų būti pagaminti iš netoksiškų medžiagų ir neturėti mažų, lengvai nuimamų detalių: patekusios į mažylio burną, jos gali sukelti užspringimą. Įsitikinkite, kad šviestuvas yra stabilus ir tvirtas. Vaikai yra iš prigimties judrūs, todėl verta rinktis lempas su nedūžtančiais gaubtais, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų, jei lempa būtų nuversta ar į ją būtų atsitrenkta.
  • Ryškumas ir šviesos reguliavimas. Vaikams skirtas apšvietimas turėtų būti pakankamai ryškus, kad būtų galima skaityti ir žaisti, bet taip pat reguliuojamas, kad tiktų įvairiems užsiėmimams ir dienos metu. Lengvai reguliuojamos lempos arba lempos su keliais ryškumo nustatymais yra lankstus variantas, nevargina akių ir padeda užtikrinti patogų apšvietimo lygį atliekant įvairias užduotis.
  • Funkcionalumas ir vieta. Atsižvelkite į šviestuvo ar lempos paskirtį ir vietą, kurioje ji bus statoma. Naktinės lempos jungiklius turėtų būti lengva pasiekti iš lovos ir patogu naudoti. Stalinės lempos turėtų skleisti kryptingą, tiesioginę šviesą, kurios pakanka namų darbų ruošimui, piešimui ir rankdarbiams. Tuo tarpu lubiniai vaikiški šviestuvai turi užtikrinti tolygų, aplinkos apšvietimą visame kambaryje.
  • Ilgaamžiškumas. Vaikų kambarys yra aktyvi erdvė ir žaidimų vieta, todėl labai svarbu, kad šviestuvai būtų ilgaamžiai. Ieškokite šviestuvų, pagamintų iš tvirtų medžiagų, kurios atlaikytų smūgius ir kritimus. Venkite trapių, lengvai pažeidžiamų medžiagų (pavyzdžiui, plono stiklo, kuris gali lengvai sudužti).

Vaikiški šviestuvai: DUK

Atsakome į pirkėjų dažniausiai užduodamus klausimus apie vaikiškus šviestuvus:

1. Kokias lemputes rinktis norint taupaus, bet ryškaus apšvietimo?

Vaikai daug laiko praleidžia savo kambaryje, todėl renkantis modernias energiją taupančias lemputes (pavyzdžiui, LED) pavyks sumažinti energijos suvartojimą ir išlaidas, nesumažinant apšvietimo ryškumo.

2. Ar renkantis šviestuvą vaikui svarbi šviesos temperatūra?

Šviesos kokybė ir jos spalvos temperatūra turi įtakos vaiko nuotaikai ir produktyvumui.

Pavyzdžiui, šilta balta šviesa (apie 2700K-3000K) ramina ir idealiai tinka atsipalaidavimui, o šaltesnė balta šviesa (apie 4000K-5000K) labiau stimuliuoja ir tinka veiklai, kuriai reikia susikaupimo.

3. Kiek kainuoja geri vaikiški šviestuvai?

Apšvietimo kaina individuali, priklausomai nuo to, kokio tipo šviestuvą rinksitės, kokias apšvietimo zonas planuojate. Kviečiame konsultacijai – parinksime optimalų apšvietimą vaikų kambariui pagal Jūsų norus ir galimybes!