Laiptų šviestuvai

TOP 5 patarimai, kaip išsirinkti laiptų apšvietimą

Kokybiški, individualiems poreikiams pritaikyti laiptų šviestuvai padeda išryškinti interjerą ir užtikrina didesnį Jūsų saugumą. Dalinamės patarimais renkantis:

  1. Svarbiausia – Jūsų saugumas. Pasirūpinkite, kad laiptų apšvietimas tinkamai apšviestų kiekvieną pakopą. Tai sumažins traumų tikimybę. Verta rinktis šviestuvus, kurie integruoti į laiptų pakopas arba sieninius šviestuvus greta laiptų. Taip sukursite harmoningą, tolygų, ir svarbiausia, pakankamai ryškų apšvietimą.
  2. Išryškinkite architektūrą. Laiptų apšvietimas padeda pabrėžti jų grožį, išryškina unikalias detales. Interjero dizaineriai itin mėgsta juostinius LED šviestuvus, montuojamus po kiekviena pakopa. Jie padeda sukurti ore plūduriuojančių laiptų efektą. Tuo tarpu į šalia laiptų esančią sieną įleidžiami šviestuvai rekomenduojami, jeigu norite išryškinti sienų tekstūrą.
  3. Apsvarstykite šviestuvų dizainą. Laiptų apšvietimą derinkite prie bendro namų interjero. Jei vertinate modernų stilių, rinkitės švaraus dizaino, minimalistinius šviestuvus. Namus įrengus klasikiniu / tradiciniu stiliumi, gali patikti sendinto dizaino lemputės, puošnesni apšvietimo sprendimai. Kad ir kokio stiliaus laiptų apšvietimas Jus domina, garantuojame, kad mūsų parduotuvėje pavyks išsirinkti būtent tai, ko ieškote.
  4. Teikite pirmenybę taupiems sprendimams. Sparčiai kintant elektros kainoms, energijos vartojimo efektyvumas tampa aktualus daugeliui namų savininkų. Čia į pagalbą ateina praktiškos LED lemputės, kurios sunaudoja mažiau energijos, yra ilgaamžiškesnės, tačiau ne mažiau ryškios ir kokybiškos.
  5. Pagalvokite apie patogumą. Daugiau komforto ir saugumo suteikia papildomos šviestuvų funkcijos, pavyzdžiui, judesio jutiklis. Modernūs laiptų šviestuvai gali įsijungti vos užfiksavus judesį, todėl nereikia papildomai liesti jungiklio. Tai patogu tamsiuoju paros metu, lipant laiptais išjungus pagrindines namų šviesas. Taip pat galite rinktis išmanųjį apšvietimą, kontroliuojamą nuotoliniu būdu (pavyzdžiui, per išmaniojo telefono programėlę).

Laiptų šviestuvai: DUK

1. Kokiame aukštyje montuoti laiptų šviestuvus?

Sieniniai šviestuvai turėtų būti įrengti žemiau, kad gerai apšviestų laiptus, nemestų šešėlio ir neakintų. Į laiptus integruotos LED juostos turėtų būti tolygiai išdėstytos, kad išryškintų kiekvieną pakopą.

Jeigu nesate užtikrinti dėl optimalaus aukščio, susisiekite su mūsų komanda. Įvertinsime Jūsų laiptų brėžinį ir pasiūlysime tinkamiausią apšvietimo planą.

2. Ar siūlote išmanius laiptų šviestuvus?

Taip, turime pažangių sprendimų šiuolaikiniam būstui. Vienas tokių variantų – laiptų apšvietimas, kurį galite kontroliuoti nuotoliniu būdu.

3. Kaip prižiūrėti laiptų šviestuvus?

Gerai parinktas apšvietimas nereikalauja daug priežiūros. Kadangi laiptų zona yra intensyviai eksploatuojama, nepamirškite reguliariai nuvalyti susikaupusias dulkes ir kitus nešvarumus, pakeisti perdegusias lemputes, įvertinti bendrą šviestuvų būklę. Taip puoselėsite jų estetiką ir ilgaamžiškumą.

4. Kiek metų tarnauja laiptų šviestuvai?

Tinkamai prižiūrimi, iš kokybiškų medžiagų pagaminti šviestuvai tarnauja iki keliolikos metų.

Planuojant šviestuvus, ne mažiau svarbios lemputės. Pasirinkus energiją taupančias, keičiamas LED lemputes, Jūsų laiptų apšvietimo sistema bus ryški, patikima ir ekonomiška.