Sieniniai šviestuvai miegamajame

TOP-4 patarimai renkantis sieninius šviestuvus

Sieniniai šviestuvai prie lovos miegamajam suteikia jaukumo, intymumo. Kartu tai funkcionalus priedas, kurį ypač vertina žmonės, mėgstantys skaityti lovoje. Atsakome, į ką svarbu atsižvelgti perkant šiuos šviestuvus:

  1. Apšvietimo paskirtis. Užsiminėme, kad sieniniai šviestuvai miegamajame gali būti naudojami įvairioms paskirtims. Gerai apsvarstykite jo funkciją: šviestuvas gali būti naudojamas kaip fonas, kambario akcentas, kuris padeda išryškinti tam tikrus sienų elementus, arba darbinis / užduočių apšvietimas. Pagal jo funkciją pavyks pasirinkti ryškumą, šviesos temperatūrą, dydį ir pan.
  2. Šviestuvo kryptis / reguliavimas. Jeigu mėgstate skaityti, rinkitės reguliuojamus arba pasukamus sieninius šviestuvus, kurių kryptį galima reguliuoti pagal poreikį. Toks šviestuvas nevargins akių skaitant, užtikrinsite optimalų šviesos srautą be šešėlio.
  3. Stilius ir dizainas. Sieniniai šviestuvai miegamajame yra svarbus akcentas, kuris papildo interjerą, todėl atidžiai pasirinkite jų dizainą. Atsižvelkite į kambario stilių, spalvinę gamą, baldus, miegamajame dominuojančias medžiagas. Pavyzdžiui, šiuolaikiškam interjerui tinka elegantiški ir minimalistiniai šviestuvai, o tradicinio ar klasikinio stiliaus miegamajame puikiai atrodys puošnūs, prabangesni sieniniai šviestuvai prie lovos.
  4. Šviestuvo dydis ir vieta. Įsitikinkite, kad sieninio šviestuvo dydis yra proporcingas kambario erdvei ir sienai, ant kurios jis bus montuojamas. Šviestuvo aukštis taip pat labai svarbus jo funkcionalumui. Mėgstantiems skaityti lovoje, svarbu įvertinti, ar apšvietimas gerai subalansuotas, neakina.

DUK

1. Kaip aukštai įrengti apšvietimą?

Miegamojo šviestuvai ir jų aukštis parenkami pagal jų paskirtį. Skaitymui skirtus šviestuvus montuokite maždaug 75-90 cm virš čiužinio, iš abiejų lovos pusių.

Aplinkos apšvietimui skirtą apšvietimą galite įrengti akių lygyje (priklausomai nuo lovos ir čiužinio, maždaug 150-180 cm nuo grindų), kad šviesa kristų tolygiai.

2. Kokios temperatūros turėtų būti sieninis apšvietimas?

Šviesos temperatūra matuojama Kelvinais (K). Sieniniai šviestuvai prie lovos turi sukurti jaukią, atpalaiduojančią atmosferą, todėl rekomenduojame rinktis šiltesnę baltą šviesą, kurios temperatūra yra apie 2700K-3000K.

3. Kiek kainuoja sieniniai šviestuvai miegamajame?

Turime platų asortimentą, todėl pavyks rasti apšvietimą pritaikytą kiekvieno finansinėms galimybėms. Kviečiame apsilankyti konsultacijai: įvertinsime Jūsų poreikius ir pasiūlysime elegantišką sieninį šviestuvą, kuris atitinką suplanuotą biudžetą!