Magnetiniai šviestuvai

TOP-5 patarimai renkantis magnetinius šviestuvus

Dalinamės įžvalgomis, kurios pravers renkantis magnetinį šviestuvą:

  1. Investuokite į kokybišką sistemą. Magnetiniai šviestuvai pasižymi didele įvairove. Vis dėlto, norint ilgaamžiškumo ir atsparumo, investuokite į patikimą sistemą, kurią rekomenduoja ekspertai. UAB „Elektrospec“ parduotuvėje rasite būtent tokius šviestuvus. Tikrai nenuvilsime!
  2. Pasirinkite optimalų ryškumą ir šviesos temperatūrą. Ryškumas matuojamas liumenais (lm), o spalvos temperatūra – Kelvinais (K). Ekspertai teigia, kad pagrindinis apšvietimas turėtų būti 100 – 300 lm, o koncentruotas užduočių apšvietimas 300 – 800 lm. Kalbant apie šviesos temperatūrą, šiltesnė balta spalva (2700K-3000K) suteikia jaukią, malonę atmosferą, o šaltesnė balta šviesa (3500K-5000K) suteikia daugiau energijos, padeda susikoncentruoti, todėl tinka darbo aplinkai.
  3. Pasirinkite, kokius šviestuvus naudosite. Magnetinė apšvietimo sistema išsiskiria universalumu. Į lubas įleidžiamas profilis, į kurį montuojami patys įvairiausi šviestuvai. Tai gali būti juostiniai (bendram apšvietimui), taškiniai (konkrečių zonų apšvietimui) ir reguliuojami akcentiniai magnetiniai LED šviestuvai. Iš anksto numatykite Jums reikalingų šviestuvų tipą ir kiekį, kad tinkamai apšviestumėte kambario erdvę. Jeigu sunku apsispręsti, parodykite patalpos planą mūsų konsultantams – įvertinsime šviesos poreikius ir patarsime!
  4. Rinkitės energiškai efektyvius sprendimus. Į magnetinę sistemą montuojami LED magnetiniai šviestuvai yra vienas geriausių sprendimų, norintiems sutaupyti. LED lempos yra ilgaamžiškesnės nei kitos alternatyvos, taupiau vartoja elektros energiją, tačiau suteikia ne mažiau ryškų apšvietimą Jūsų namams.
  5. Atkreipkite dėmesį į dizainą: nors magnetiniai profiliai yra minimalistiniai ir modernūs, skiriasi jų storis, spalva, apdaila, todėl atidžiai pasirinkite Jums artimiausią dizainą. Pavyzdžiui, ieškant šviestuvų industriniam interjerui, galite rinktis grubesnius, masyvesnius magnetinius profilius. Jeigu namai įrengti klasikiniu stiliumi, teikite pirmenybę plonesniems, subtilesniems profiliams.

Magnetiniai šviestuvai: DUK

1. Kas yra magnetiniai šviestuvai?

Tai viena inovatyviausių apšvietimo technologijų. Į lubas įleidžiama magnetinė sistema džiugina greitu, paprastu montavimu ir plačiomis apšvietimo galimybėmis. Magnetinėje sistemoje esančius šviestuvus galima keisti, derinti skirtingų formų ir krypčių apšvietimą

2. Kokie yra magnetinių šviestuvų privalumai?

  • Švari, minimalistinė estetika: šviestuvai lengvai priderinami prie bet kokio stiliaus;
  • Į magnetinį profilį dedamus pavienius šviestuvus lengva pakeisti, todėl galite sukurti skirtingus derinius, paįvairinti apšvietimą ir interjerą;
  • Magnetinės sistemos ekspertų vertinamos dėl patvarumo ir ilgaamžiškumo.

3. Kur galima naudoti magnetinius šviestuvus?

Tai universalus pasirinkimas vidaus apšvietimui: magnetinius šviestuvus galima įrengti svetainėje, virtuvėje, miegamajame, darbo kambaryje ir net vonioje (tokiu atveju pasirinkite drėgmei atsparius LED šviestuvus).

4. Ar perdegus vienam šviestuvui, jį paprasta pakeisti?

Į magnetinę sistemą įkomponuojamas didesnis kiekis skirtingų šviestuvų. Norint pakeisti vieną ar kelis iš jų, tai padaryti paprasta. Profilyje šviestuvus laiko magnetas, todėl jie be vargo išimami ir įdedami.

5. Ar į lubas montuojant profilį, jo konstrukcijos nebus pastebimos iš tolo?

Ne, visi konstrukciniai elementai yra magnetinio profilio viduje, todėl jį įleidus į lubas, matysite tik švarų, stilingą šviestuvo dizainą.

6. Magnetiniai LED šviestuvai atrodo labai moderniai. Ar jie dera klasikiniame interjere?

Tai apšvietimo sistema, kuri pasižymi minimalistiniu, šiuolaikišku dizainu, tačiau magnetiniai šviestuvai yra lengvai priderinami. Dizaineriai juos naudoja įvairaus stiliaus interjeruose, todėl galite būti užtikrinti: magnetinė sistema papildo bet kokią erdvę!