Elektros variklių remontas

Sugedo elektrinis variklis? Mes galime jį sutaisyti! Elektros variklių remontas – viena iš mūsų įmonės paslaugų. Susisiekite su mumis jau dabar ir užklauskite savo variklio remonto kainos.

elektros varikliu remontas
1
rotoriaus remontas

Susisiekite su mumis jau dabar ir aptarsime, kaip suremontuoti Jūsų sugedusį ar prastai veikiantį variklį, kaip pagerinti darbą veikiantiems varikliams ir t.t.

Darbai – laiku. Niekas taip neerzina klientų, kaip vėlavimas ir terminų nesilaikymas. Per daugelį metų išmokome tiksliai įvertinti savo darbo pajėgumus, valdyti projektus taip, kad sutaisytą variklį klientui atiduotume sutartu laiku ar net anksčiau.

Konsultacijos. Kartais matome, kad variklio vien tik pervynioti nepakaks. Visada pakonsultuojame klientus, ką padaryti, kad jų varikliai veiktų efektyviai. Informuojame apie galimus gedimus ir pasiūlome optimaliausius sprendimus.

Garantijos. Mūsų elektros variklių remonto meistrai yra itin patyrę ir nuolatos kelia savo kvalifikaciją įvairių gamintojų organizuojamuose mokymuose. Dėl to esame garantuoti, kad Jūsų varikliai bus sutaisyti tinkamai.

Testavimas. Niekada neatiduodame klientui sutaisyto variklio prieš tai jo neištestavę. Turime specialią testavimo įrangą, kuria matome realias kiekvieno sutaisyto variklio galimybes, todėl klientui atiduodame visiškai ištestuotą variklį, kurį iš karto galima montuoti.

Tik kokybiškos atsarginės detalės. Guoliai, relės, izoliacija, laidai, ašys, korpusai ir kitos pagrindinės elektros variklių detalės yra tik iš patikrintų tiekėjų, garantuojančių kokybę ir suteikiančių garantijas. Norėdami užtikrinti nepriekaištingą variklio veikimą renkamės tik kokybiškas detales.

Padedame išsirinkti variklius. Savo klientus konsultuojame ir padedame išsirinkti ir įsigyti jų lūkesčius atitinkančius variklius. Elektrinių variklių pardavimas – viena iš pagrindinių mūsų veiklų. Mūsų parduodamus variklius rasite šiame kataloge.

Profesionalus elektros variklių remontas

Taisome įvairių galingumų ir gamintojų elektrinius variklius Klaipėdoje. Elektros variklius pervyniojame, keičiame guolius, balansuojame rotorius, sutaisę visada atidžiai testuojame. Mūsų darbuotojai turi ilgametę patirtį ir elektros variklių remontas atliekamas itin profesionaliai ir efektyviai. Vienas iš mūsų svarbiausių privalumų – atliekame darbus per pažadėtus terminus.

Elektros variklių remontas dažnai reikalingas dėl apvijų perdegimo, kai pažeidžiamos variklio varinės apvijos. Elektrinių variklių remonte sugedusios apvijos keičiamos naujomis, naudojant tinkamo skersmens varinį laidą. Apvijų keitimo procese yra atsižvelgiama į keletą svarbių variklio charakteristikų: apsukų skaičių per minutę, galingumą ir modelį, taip užtikrinant optimalų variklio veikimą. Variklio remonto metu apvijos yra atidžiai izoliuojamos naudojant aukštos kokybės izoliacines medžiagas, kad būtų išvengta bet kokių elektros nutekėjimų. Remonto pabaigoje varikliai yra papildomai dengiami specialiu lakų sluoksniu, kuris suteikia papildomą apsaugą.

Kodėl rinktis ELEKTROSPEC elektrinių variklių remontui?

Elektros variklių remontas ir transformatorių vijų pervynijimas atliekamas naudojant tik kokybiškus laidus, naudojamos profesionalios ir specialiai varikliams pritaikytos izoliacinės medžiagos ir kitos detalės. Siekiame tobulumo, todėl nerizikuojame su pigiomis ir nepatikrintomis detalėmis. Dėl to mūsų teikiamas paslaugas renkasi ne tik pavieniai asmenys, bet ir garsios Lietuvos pramonės sektoriaus įmonės. Galime suremontuoti tiek namams skirtus variklius, tiek milžiniškus pramoninius variklius bei elektros transformatorius. Tiesa, toks darbas reikalauja puikaus savo darbo išmanymo. Kad tokį tikrai turime, gali paliudyti mūsų patenkinti klientai. ELEKTROSPEC taip pat siūlo konsultacijas dėl naujų variklių įsigijimo. Mūsų specialistai padeda išsirinkti ir įsigyti variklius, atitinkančius klientų lūkesčius ir techninius reikalavimus.