Elektros generatoriai

Elektros generatoriai: ekspertų patarimai renkantis

Patikimas elektros generatorius yra išties svarbus pirkinys: jis užtikrina, kad turėsite srovę ir galią tokiais atvejais, kai prieiga prie vietinio elektros tinklo sudėtinga arba jos nėra.

Pavyzdžiui, atliekant statybos darbus, esant atokioje vietovėje ar laikinai sutrikus elektros tiekimui. Taigi, generatoriai pasitarnauja statybos, gamybos, pramonės srityse ir net namų ūkyje: kad Jūsų darbai ir veiklos nesustotų.

Kokį generatorių rinktis?

Pas mus rasite visų pagrindinių kategorijų generatorius: atviro bei uždaro tipo, lėtaeigius, skaitmeninius ir net varomus traktoriaus darbiniu velenu. Tai puikią reputaciją turinčių gamintojų produktai, kurie pritaikomi tiek kasdienėse, tiek nestandartinėse situacijose.

Jeigu vis dar svarstote, kokį generatorių rinktis, atsakome, į kokius veiksnius būtina atsižvelgti perkant:

1. Galia

Ekspertų teigimu, ši generatoriaus savybė yra pati aktualiausia. Ją galima nustatyti pridėjus visų įrenginių (kurie naudos Jūsų generatoriaus energiją) galią. Svarbios dvi galios rūšys: atsparumu pagrįsta galia ir indukcinė galia. Pirmoji reikalinga lygintuvams, elektros lemputėms, šildytuvams ir kitiems standartiniams prietaisams. Antroji galios rūšis apima įrenginius, kurie turi rotacinius variklius, pavyzdžiui, šaldytuvas, indaplovė.

Kaip apskaičiuoti galią?

Nustatant, kokia generatoriaus galia (VA) Jums reikalinga, turite žinoti tikslią apkrovą, kuriai bus naudojama generatoriaus energija. Tuomet šią vardinę apkrovos galią vatais (W) reikia dauginti iš paleidimo koeficiento (K): W x K = minimali reikalinga generatoriaus galia (VA).

Pavyzdžiui, oro kompresorius, kurio galia 1100 W: ją padauginę iš K (3), gauname 3300 VA. Būtent tokio galingumo elektros generatorius bus reikalingas šiuo atveju.

2. Variklio tipas

Tai kertinis elektros generatoriaus komponentas. Jo kokybė ir potencialas lemia generatoriaus veikimą, tarnavimo laiką. Galite rinktis benzino arba dyzelino variklius.

Benzino varikliai tinka, jeigu generatorių planuojate naudoti rečiau, pavyzdžiui, avariniu atveju, kai netikėtai nutrūksta elektros tiekimas. Šie varikliai veikia tyliau, yra kompaktiškesni, lengvesni, pasižymi žemesne kaina. Benzininiai elektros generatoriai yra papildomai komplektuojami su sinchroniniais alternatoriais, kurie padeda užtikrinti pastovią įtampą, apsaugo nuo didelių įtampos šuolių. Pagrindiniai benzininių generatorių trūkumai – jų galios diapazonas mažesnis, veikimo laikas trumpesnis.

Dyzeliniai varikliai pasižymi sudėtingesne konstrukcija. Generatorius su šio tipo varikliu rekomenduojamas profesionalams ir mėgėjams, kurie įrenginį planuoja naudoti dažnai. Jie gali veikti ilgesnį laiką, pasižymi plačiu galios diapazonu, nereikalauja daug priežiūros. Šiuos elektros generatorius galima komplektuoti su papildomais kuro bakais, aušinimo skysčio šildytuvais ir kitais priedais. Tiesa, dyzeliniai generatoriai yra brangesni, sunkesni, jų veikimas triukšmingesnis.

3. Degalų talpa

Atsižvelkite į savo poreikius: jeigu įrenginį naudosite dažnai, planuojate suvartoti daugiau energijos, verčiau investuokite į generatorių, kuris turi didesnę degalų talpą ir tieks energiją kuo ilgesnį laiką.

Tai ypač svarbu, jeigu ieškote generatoriaus, kurį be degalų papildymo norite naudoti išvykoms, darbams atokiose vietovėse. Taip pat, jeigu gyvenate nuošaliau, verta turėti pakankamą atsargų kiekį, jeigu dėl audros elektros neturėtumėte ilgiau nei parą.

Svarbu nepamiršti, kad didesnė degalų talpykla reiškia, kad generatorius bus didesnis ir sunkesnis.

4. Įrenginio tvirtumas

Patikimas generatorius yra ilgaamžė investicija: jis neturėtų susidėvėti vos po kelerių metų naudojimo. Įsigykite tvirtą, aplinkos poveikiui atsparų elektros generatorių, kurio gamybai naudojamos kruopščiai atrinktos, aukščiausios kokybės medžiagos. Geri elektros generatoriai pasižymi tvirtais korpusais, pagamintais iš plieno arba itin atsparaus plastiko: tai apsaugo viduje esančius jautrius komponentus.

Būtent tokius įrenginius rasite mūsų parduotuvėje: savo pirkėjams siūlome profesionalų mėgstamus generatorius, kurie pasižymi idealiomis eksploatacinėmis savybėmis, gali būti naudojami ilgus metus!

5. Jūsų biudžetas

Iš anksto nustatykite biudžetą, kurį galite panaudoti šiam pirkiniui. Tuomet palyginkite skirtingų pardavėjų pasiūlymus, generatorių kainas, funkcijas, pirkėjų atsiliepimus. Tai padės rasti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Elektros generatoriai ir jų priedai

Savo pirkėjams siūlome patikimus, kruopščiai atrinktus elektros generatorius tiesiai iš gamintojų. Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, todėl užtikriname profesionalų garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Mūsų asortimente rasite ne tik generatorius, bet ir į jų komplektaciją įeinančius atskurus priedus, kurie užtikrina dar geresnę įrangos naudojimo patirtį. Kviečiame išbandyti: tai puikus pasirinkimas tiek mėgėjams, tiek profesionalams.

DUK

1. Kokių gamintojų generatorius siūlote?

Siūlome puikią reputaciją turinčių gamintojų produktus: tai tokie prekių ženklai, kaip EUROM, KIPOR, HAILIN, ENERGY EY. Tai ekspertų patikrinti, tvirti ir patikimi elektros generatoriai kiekvieno poreikiams.

2. Kiek vidutiniškai vatų suvartoja namuose esantys įrenginiai?

Nors buitinių prietaisų kiekis skiriasi, namuose esantys pagrindiniai įrenginiai suvartoja apie 5000 – 7000 vatų galios.

3. Ar perkant generatorių svarbu atsižvelgti į triukšmo lygį?

Tai priklauso nuo naudojimo sąlygų. Naudojant generatorių profesionalioms reikmėms, pavyzdžiui, dirbant statybvietėje, svarbiausias prioritetas – įrenginio tvirtumas, galingumas, kuro bako talpa. Tačiau jeigu planuojate generatorių naudoti namų aplinkoje arba stovyklavietėje (palapinėje ar kemperyje), vertėtų atkreipti dėmesį į triukšmo lygį. Labai galingas, profesionaliam naudojimui skirtas generatorius gali būti per garsus, trukdyti Jūsų kaimynams. Susisiekite su mūsų komanda šiandien: pakonsultuosime, įsiklausysime į Jūsų pageidavimus ir parinksime Jums tinkamiausią generatorių bei jo priedus!

4. Ko tikėtis, jeigu pasirinksiu apkrovos poreikių neatitinkantį generatorių?

Per didelė apkrova lemia didesnį degalų sunaudojimą, gali pažeisti elektros generatorių ir prie jo prijungtus įrenginius. Todėl perkant generatorių, būtina numatyti, kokia galios išeiga iš tiesų reikalinga. Taip pat patartina palikti šiek tiek vietos atsargai, kad, esant būtinybei, galėtumėte saugiai prijungti dar kelis mažesnius įrenginius. Jeigu nežinote, kokio galingumo generatorių rinktis, patarti galime mes: susisiekite su mūsų komanda, įvertinsime Jūsų poreikius ir parinksime tinkamiausią!

5. Kuris elektros generatorius geresnis – benzininis ar dyzelinis?

Abu variantai turi savo privalumų. Dyzeliniai generatoriai dažniausiai efektyviau išnaudoja degalus ir pasižymi ilgaamžiškumu dėl dyzelinių variklių tvirtumo. Jie veikia stabiliai, puikiai tinka esant didelėms apkrovoms ir dažnam naudojimui. Tačiau dyzeliniai elektros generatoriai yra brangesni, triukšmingesni. Tuo tarpu benzininiai generatoriai yra pigesni ir lengviau prižiūrimi. Jie lengvesni, lengvai pernešami iš vienos vietos į kitą. Deja, benzininiai generatoriai greičiau sunaudoja kurą ir mažiau tinka dažnam naudojimui.

6. Kiek kainuoja geras elektros generatorius?

Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, todėl mūsų parduotuvėje galite įsigyti itin kokybiškus, ilgaamžius elektros generatorius gera kaina. Tačiau vienos tikslios kainos nėra. Elektros generatorių kainos priklauso nuo tokių veiksnių, kaip:
  • galia,
  • dydis,
  • kuras (benzinas arba dyzelinas).
Užtikriname puikų kainos ir kokybės santykį: mūsų generatorių kainos prasideda vos nuo 540 eur., todėl tai prieinama praktiškai kiekvienam. Pasirūpinkite šia investicija, kuri tikrai pravers: nuo sėkmingo suplanuotų darbų atlikimo iki energijos tiekimo staiga dingus elektrai namuose.