Dyzeliniai generatoriai

Kategorijos
Rūšiuoti prekes pagal

Kodėl dyzeliniai generatoriai idealus pasirinkimas profesionalams?

 

Elektros gamybos dyzeliniai generatoriai vertinami dėl savo stabilumo, patikimumo. Jie gali patenkinti net itin didelius galios poreikius, todėl idealiai tinka profesionaliam, kasdieniam naudojimui: statybos darbams, pramonei, komercinėms reikmėms ir dar daugiau.

Šiuos generatorius patogu naudoti ne tik kaip pagalbinius, bet ir kaip pagrindinius elektros tiekėjus. Mūsų parduotuvėje rasite platų dyzelinių generatorių pasirinkimą: tai puikią reputaciją turinčių gamintojų Cummins, Kohler, Teksan, Yanmar, Kipor, Arken, Mosa, Weber, Eurom produktai.

 

TOP-3 Dyzelinių generatorių privalumai

 

Dyzeliniai generatoriai gali būti nepamainomi Jūsų darbams. Apžvelkime svarbiausius jų privalumus:

 1. Efektyviai išnaudoja kurą. Dyzeliniai elektros generatoriai yra žinomi dėl savo degalų taupymo, todėl ilgalaikėje perspektyvoje yra ekonomiškas sprendimas.
 2. Ypač galingas pasirinkimas. Dyzelinius elektros generatorius rekomenduojame žmonėms, ieškantiems galingo sprendimo: šie įrenginiai patenkina itin didelius galios poreikius, todėl puikiai tinka verslams, komercinėms patalpoms.
 3. Draugiškesnis aplinkai įrenginys. Kuro sąnaudas taupantys dyzeliniai generatoriai sumažina eksploatavimo išlaidas ir kelia mažesnį neigiamą poveikį aplinkai. Tai du privalumai viename!

 

Kaip pasirinkti geriausią generatorių su dyzeliniu varikliu?

 

Dyzeliniai elektros generatoriai tarpusavyje skiriasi savo techniniais pajėgumais. Atsakome, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį ieškant Jums tinkamiausio:

 1. Atsižvelkite į galios reikalavimus. Tiksliai nustatykite savo energijos poreikius. Apskaičiuokite bendrą galią, kurios reikės Jūsų naudojamai įrangai, kad ši veiktų sklandžiai. Tai padės jums pasirinkti tinkamos galios generatorių.
 2. Rinkitės Jums tinkamo dydžio įrangą. Pagal savo energijos poreikius, pasirinksite ne tik generatoriaus galią, bet ir jo dydį. Įvertinkite savo darbų apimtis: kiek valandų bus reikalingas generatorius. Per mažas generatorius gali greitai išsikrauti, o per didelis generatorius gali būti neefektyvus ir brangus. Pasirinkite tinkamą balansą, kad efektyviai patenkintumėte savo poreikius ir išvengtumėte būtinybės dažnai pildyti generatoriaus kuro baką. Jeigu tai padaryti sunku, padės mūsų komanda.
 3. Išsiaiškinkite, koks yra generatoriaus veikimo laikas. Įvertinkite generatoriaus veikimo laiką su vienu kuro baku. Generatoriai, kurių veikimo laikas tarp degalų papildymo ilgesnis, yra patogūs kasdieniam naudojimui, kai yra didesni galios reikalavimai ir reikalingas kuo ilgesnis bei stabilesnis elektros energijos tiekimas. Apsvarstykite savo konkretų naudojimo scenarijų ir, pasitarę su konsultantu, atitinkamai pasirinkite.
 4. Pasidomėkite, ar generatorių patogu transportuoti. Įvertinkite, ar generatorius yra pakankamai kompaktiškas, ypač jei tikitės jį dažnai perkelti iš vienos vietos į kitą. Gera žinia ta, kad dauguma dyzelinių generatorių turi patogias rankenas ir ratukus, todėl juos pergabenti yra patogiau.
 5. Pirmenybę teikite patikimų prekės ženklų produktams. Elektros gamybos dyzeliniai generatoriai pasižymi aukštesne kaina, todėl tai – ilgametė Jūsų investicija. Verčiau nerizikuokite ir pirkite tik patikimo gamintojo įrenginį, kurio techniniai parametrai 100 proc. atitinka Jūsų poreikius. Perskaitykite skirtingus pirkėjų atsiliepimus ir ekspertų apžvalgas, kad įvertintumėte, ar Jus dominantis generatorius iš tiesų patikimas. Taip galėsite būti ramūs dėl savo pirkinio, išvengsite dažnų gedimų, trikdžių ir kitų su generatoriaus veikimu susijusių problemų ateityje.
 6. Žinokite, kokios komplektacijos generatorius reikalingas. Renkantis generatorių, įvertinkite, ar reikės papildomų priedų. Dyzeliniai generatoriai dažnai komplektuojami su papildomais kuro bakais, aušinimo skysčio šildytuvais ir kitais priedais. Ateityje gali tekti keisti įrenginio komplektaciją ar susidėvėjusias dalis, todėl verta įsigyti generatorių, kurio originalūs atsarginiai komponentai lengvai prieinami. Taip užtikrinsite optimalų veikimą ilgalaikėje perspektyvoje.
 7. Pasidomėkite įtampos reguliavimo savybėmis. Norėdami užtikrinti optimalų energijos tiekimą ir stabilų maitinimo šaltinį, rinkitės generatorių su geru įtampos reguliatoriumi. Atliekant darbus, įtampos svyravimai gali sugadinti Jūsų įrangą, todėl stabilios įtampos užtikrinimas yra būtinas.

 

Ką dar verta žinoti perkant dyzelinį generatorių?

 

Tai – ekspertų pelnytai vertinami generatoriai, kurie pasižymi nepriekaištingu veikimu, gali patenkinti didelius galios poreikius. Vis dėlto, lyginant su kitomis alternatyvomis (pavyzdžiui, benzininiais generatoriais, kurie labiau tinka retesniam naudojimui), elektros gamybos dyzeliniai generatoriai pasižymi šiomis savybėmis:

 • Svoris: jie dažniausiai būna sunkesni, todėl juos transportuoti gali būti sudėtingiau. Vis dėlto, daugelis dyzelinių generatorių turi ratukus, kurie palengvina šį procesą.
 • Kaina: dyzeliniai elektros generatoriai kainuoja šiek tiek daugiau nei benzininiai. Nepaisant to, jie pasižymi ilgaamžiškumu ir kuro naudojimo efektyvumu, todėl ilgalaikėje perspektyvoje ši investicija tikrai atsiperka.
 • Triukšmingumas: kadangi šie generatoriai yra galingesni, jie kelia daugiau triukšmo. Tačiau dažniausiai jie naudojami darbiniais tikslais, pavyzdžiui, atliekant statybų darbus, todėl garsus veikimas nėra didelė problema.

 

DUK

 

Vis dar dvejojate dėl savo pasirinkimo? Dalinamės atsakymais į pirkėjų dažniausiai užduodamus klausimus – tikimės, kad tai padės priimti sprendimą!

1. Kokie elektros gamybos dyzeliniai generatoriai yra asortimente?

Pas mus visada rasite kruopščiai atrinktus produktus už prieinamą kainą: tai puikiai pažįstamų gamintojų produktai: Cummins, Kohler, Teksan, Yanmar, Kipor, Arken, Mosa, Weber, Eurom. Generatorius gauname tiesiogiai iš gamintojo, todėl užtikriname nepriekaištingą kokybę, turime originalių atsarginių detalių ir priedų.

2. Ar dyzelinį generatorių galima naudoti namų reikmėms?

Nors dyzeliniai generatoriai dažniausiai pasirenkami darbo reikmėms, jie tinkami naudoti namuose. Tiesa, juos įsigyti apsimoka, jeigu energijos poreikiai dideli ir planuojate įrenginį naudoti gana dažnai. Pasirinkite dydį, atitinkantį Jūsų energijos poreikius, ir atsižvelkite į triukšmo lygį.

3. Ar dyzeliniai generatoriai nekenkia aplinkai?

Lyginant su alternatyvomis, dyzelinį variklį turintys generatoriai taupo degalus, išskiria mažiau šiltnamio efektą sukeliančio anglies dvideginio. Tačiau generatoriaus poveikis aplinkai priklauso nuo tokių veiksnių kaip naudojimas ir priežiūra.

4. Ar dyzelinį generatorių galima naudoti nuolat?

Taip, dyzeliniai elektros generatoriai yra skirti nuolatiniam naudojimui. Tačiau norint užtikrinti ilgaamžiškumą ir optimalų veikimą, būtina nuolatinė įrenginio priežiūra pagal gamintojo instrukcijas.

5. Kaip žinoti, kokio galingumo generatorius man reikalingas?

Nustatant, kokia dyzelinio generatoriaus galia (VA) tinkamiausia Jums, turite išsiaiškinti savo energijos poreikius (apkrovą). Tuomet apkrovos galią vatais (W) reikia dauginti iš paleidimo koeficiento (K): W x K = minimali reikalinga generatoriaus galia (VA). Pavyzdys: oro kompresorius, kurio galia 1100 W. Ją padauginę iš K (3), gauname 3300 VA. Būtent tokio galingumo elektros generatorius bus reikalingas šiuo atveju. Sunku įvertinti? Jums padėsime mes. Susisiekite ir parinksime tinkamo galingumo įrenginį.

6. Ar elektriniams generatoriams suteikiate garantinį aptarnavimą?

Visus produktus gauname tiesiogiai iš gamintojų. Tai originalūs įrenginiai, turintys visus kokybę įrodančius sertifikatus, todėl tiek generatoriams, tiek jų dalims suteikiama garantija. Mūsų pirkėjai gauna garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.