Elektros įranga

Elektros įranga – UAB „Elektrospec“

Elektros tiekimo sutrikimai gali atnešti nemenkus nuostolius kiekvienai įmonei. Dėl elektros tiekimo grandinės trukdžių gali sustoti įvairiausių įrenginių darbas, taip kiekvieną prastovų minutę netenkant itin didelių lėšų. Neįrengti žaibolaidžiai bei prastos kokybės elektros instaliacija – pagrindinės priežastys, sukeliančios gaisrus, kurių metu nukenčia vis didesnė įmonės turto dalis.

Elektros komponentų sprendimai

Statybai

Baldų gamintojams

Maisto pramonei

Laivams

Uosto pramonei

Uosto pramonei

Plastiko PET gamintojams

Savo klientams siūlome įsigyti tik itin aukštos kokybės produkciją. Mūsų asortimente rasite įvairios valdymo ir kontrolės įrangos, kabelių, laidų bei jų apsaugų, instaliacinių gaminių, elektros įrenginių, skydų, spintų bei daugelį kitų gaminių. Siekdami savo klientams pateikti tik ilgaamžę ir patikimą produkciją, prekiaujame tik išties žinomų gamintojų, tokių kaip ABB, Mitsubishi Electric, OSRAM, Schneider Electric, Siemens bei kitų, elektros prekėmis. Mūsų tiekiamos produkcijos katalogas yra nuolat pildomas, nes mums svarbu, kad mūsų klientai rastų visas reikalingas elektros prekes.

Mūsų asortimente visas reikiamas elektros prekes ras ne tik įmonių atstovai, tačiau ir fiziniai asmenys. Juk namų saugumu taip pat būtina rūpintis – paprasčiausia tai padaryti investuojant į aukštos kokybės elektros prekes. Sunku atrasti reikiamą prekę? O galbūt turite su elektros prekėmis ar instaliacijomis susijusių klausimų? Kreipkitės į mus ir maloniai suteiksime jums visą rūpimą informaciją!