Kaitinimo elementai

elektrinis tenas tepalui mazutui
tenai kaitinimo elmentas kaitinimo elmentu gamyba
orinis tenas su radijatoriumi

Kaitinimo elementai – Gamyba ir remontas

Gyvename išmaniųjų technologijų laikais, kai viskas vyksta vieno mygtuko paspaudimu, nors po tuo mygtuku slepiasi nemažai mechanizmų ir įrenginių, apie kuriuos dažniausiai net nesusimąstome. Jau iki tokio lygio esame pripratę prie komfortiškų sąlygų, jog labai susierziname, kai kas nors neveikia, pvz.: virdulys nešildo vandens, skalbyklė neskalbia, orkaitė nekepa ir t. t. Juk teko atsidurti tokioje situacijoje, ar ne? Galima net neabejoti, jog tikrai taip. Ir kaip tokiu atveju jautėtės ir kokios mintys sukosi galvoje? Tikriausiai tokios, kad reikės pirkti naują buitinę techniką, o tai jau nenumatytos išlaidos ir laikas, bet… Ar pagalvojote, jog gal verta pataisyti ir remontas tikrai nekainuotų itin brangiai? Juk meistras galėtų pasakyti po apžiūros, kas negerai ir kad nėra būtinas didelis remontas… Gal pakaktų pakeisti vieną detalę ir bus gerai? Ta detalė galėtų būti, pavyzdžiui, kaitinimo elementas, tenas, dėl ko dažniausiai ir sugenda įrenginys. Statistiškai, apie 90% kaitinimo elementų gedimų galima sutaisyti pakeičiant pažeistą komponentą, užuot pirkus naują įrenginį. Todėl tinkamai parinkti aukštos kokybės kaitinimo elementai, tenai, gali paversti kiekvieną techniką ilgaamžiška, patvaria ir puikiai veikiančia. Tad ir toliau galima bus naudotis buitine technika ir mėgautis jos privalumais. Tad, kas gi yra tas kaitinimo elementas, tenas, kur jis naudojamas, kokios yra rūšys ir kaip gaminamos tokios detalės?

kaitinimo elementai kaina
kaitinimo elementas boileriui
elementas kaitinimo prekes

Kur naudojamas kaitinimo elementas

Skalbimo mašinos kaitinimo elementasKaitinimo elementų esminis principas tas pats – oro ar vandens šildymas įvairiuose įrenginiuose ir įrangoje, tad naudojimo paskirtis itin plati ir įvairialypė. Tokia detalė (tenas) yra sukurta buitinei technikai, kuri skirta vandeniui šildyti ar orui kaitinti, pvz.: orkaitėms, boileriams, virduliams, katilams, gyvatukui. Toks elementas yra reguliuojamas, kad galima būtų nustatyti reikiamą temperatūrą. Vertėtų įsidėmėti, jog yra skirtingų elementų rūšių, pvz., orkaitės kaitinimo elementai yra oriniai. O gyvatukui yra skirtas elektrinis kaitinimo elementas. Dar yra strypiniai ir žiediniai elementai, kurių dalis irgi yra elektriniai. Taip pat ir kiti įvairiausi tenai.
Taip pat be tokių detalių neapsieina elektrinių viryklių kaitinimo įrenginiai ir kita įranga: skalbimo mašinos, indaplovės, konvekcinės krosnelės. Dar yra itin geras keramikinis kaitinimo elementas su termostatu 12v, kuris skirtas mini šaldytuvams, automobiliams ir kt. Tyrimai rodo, kad keramikiniai kaitinimo elementai yra efektyvesni energijos vartojimo požiūriu, palyginti su tradiciniais metaliniais elementais. Savaime aišku, kad ir šildytuvo įrenginyje irgi yra tokia detalė. Tačiau ne tik namams ir transportui yra naudojami kaitinimo elementai. Kaitinimo elementai yra labai svarbūs keliaujantiems, ypač iškylaujantiems, nes šildo vandenį, tad tokie yra panardinami. Be jų tikras keliautojas neišvyksta į gamtą.Tenai šildymo elementas

Skalbimo mašinos kaitinimo elementas (Tenai)

Šiais laikais jau, berods, niekas nebeskalbia rankomis, nes skalbimo mašina gali išplauti drabužius net geriau nei žmogus plautų juos pats. Tad kiekvieno, tiek jauno, tiek seno, gyvenimas neįsivaizduojamas be tokio puikaus išradimo – skalbyklės. Juk taip lengva įmest į ją drabužius, įdėti skalbimo miltelius ir nuspausti kelis mygtukus, o daugiau nieko ir nebereikia, tad galima užsiimti kita, žymiai įdomesne veikla, nei plovimas. Tačiau šitaip tik tol, kol viskas gerai, deja.
Skalbyklės geros, kol veikia, o kai neveikia – nereikia iš karto rinktis naujos. Geriau iškviesti specialistą, kad nustatytų gedimo priežastį. Dažnu atveju sugenda tenas – kaitinimo elementas ir dar termostatas. Termostatai skirti tam, kad būtų galima reguliuoti temperatūrą skalbimo mašinoje. Būtent jis įjungia arba išjungia teną, kai pasiekiamas reikiamas šilumos laipsnis. Tad prireikus tereikia pasirinkti kokybišką teną ir / ar termostatą ir kad būtų atliktas keitimas (geriausiai tai daro specialistas!), ir skalbyklė vėl veiks puikiai, ir tai bus žymiai pigiau nei pirkti naują skalbyklę. Be to, dauguma šiuolaikinių termostatų pasižymi didesniu tikslumu ir ilgaamžiškumu, lyginant su senesniais modeliais. Tiesiog reikalingi tikrai geri ir pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų tenai. Be to, tenai, kaip ir kiti kaitinimo elementai, yra gaminami iš nerūdijančio plieno, taip kad atlaiko agresyvios terpės sąlygas.

Kaitinimo elementų Tenai gamyba

Užsiimame kaitinimo elementų gamyba įvairaus galingumo įrenginiams. Naudojamos tik kokybiškos medžiagos, kadangi savo gaminiams suteikiame CE atitikties deklaraciją, o saugumo reikalavimai atitinka pagrindines Europos Sąjungos direktyvas, apibrėžiančias elektros prietaisų saugumo reikalavimus. Turime atitinkamus sertifikatus, liudijančius mūsų gaminamų kaitinimo elementų ir termostatų specifikacijas.

Kaitinimo elementai naudojami pačiuose įvairiausiuose prietaisuose – skalbyklėse, indaplovėse, boileriuose, įvairiuose vandens šildymo prietaisuose. Kaitinimo elementai šiuolaikiniuose prietaisuose nėra amžini, todėl dažnai klientai susiduria su problema – iš kur gauti senesnių modelių kaitinimo elementus, kurių oficialūs gamintojai jau nebegamina, arba jų kainos artėja prie raketų technologijų. Mūsų specialistai gali pagaminti bet kokios formos ir galingumo kaitinimo elementą pagal pateiktą pavyzdį, todėl į mus dažnai kreipiasi namų technikos savininkai, kuriems padedame, kuo tik galime.

Kaitinimo elementų gamyba ir remontas yra aktualūs pramonės sektoriui, kur reikalingi specifiniai sprendimai. Mūsų paslaugomis naudojasi įvairios gamybinės įmonės, katilinės, ūkininkai, kitų sričių profesionalai, kurie dirba su specifiniais mechanizmais. Kaitinimo elementai reikalingi tiek naujiems prietaisams, tiek remontuojamiems mechanizmams, todėl elementus galime pagaminti ir pagal pavyzdį, ir pagal inžinierių parengtus brėžinius.

Kvalifikuoti inžinieriai ir specialistai kaitinimo elementus gamina naudodami tik kokybiškas ir laiko patikrintas medžiagas. Norėdami siekti aukščiausios kokybės vengiame eksperimentuoti su pigiomis ir neaiškių gamintojų detalėmis. Kaitinimo elementai turi būti itin saugūs, todėl griežtai laikomės ES direktyvose numatytų saugumo reikalavimų. Bekompromisis požiūris į saugumą užtikrina aukštą gaminių kokybę ir mūsų nuolatinių klientų pasitikėjimą.

Šildymo elementai – kokybė ir kaina

Šildymo elementai – tenai, termostatai ir kiti kaitinimo elementai iš „Elektrospec“ – tai aukšta kokybė ir, žinoma, gera kaina. Turi ir daugiau privalumų. Taip pat yra asortimentas, nes kiekvienam įrenginiui ar didesnei įrangai reikalingi skirtingi elementai vandens ar oro šildymui. Tad, jei Jums reikalingas tenas, kaitinimo elementas su termostatu, tuomet drąsiai galite kreiptis į „Elektrospec“ specialistus, kurie dar ir padės išrinkti reikiamiausias ir tinkamiausias detales Jūsų įrangai. Tiesiog vertėtų žinoti, kokiai būtent technikai reikia elemento, pvz., boileriui ar katilui. Todėl, kad boilerio elementas skiriasi nuo kitų šildymui skirtų prietaisų. Taip pat yra ir su kitais įrenginiais.

Elektrospec kaitinimo elementai turi nemažai privalumų. Vieni iš tokių yra patvarumas ir ilgaamžiškumas. Šitaip dėl to, kad detalių gamybai parenkama labai gera žaliava, t. y. gaminama iš aukštos kokybės medžiagų, o ir gaminimo procesas vyksta pasitelkus aukšto lygio technologiją. Visi gaminiai yra kruopščiai tikrinami, siekiant užtikrinti jų atitikimą griežtiems saugumo standartams. Visa tai užtikrina, kad kaitinimo elementai tarnaus labai ilgą laiką, nes bus patvarūs, atsparūs apkrovoms ir įvairioms sąlygoms. Todėl ir verta rinktis iš pradžių kokybę, o tik po to žiūrėti į kainą. Tačiau, savaime aišku, jog geriausia yra pasikonsultuoti su specialistais. Tikrai patars, kokiam įrenginiui kokį termostatą, teną, kaitinimo elementą rinktis. O jei nėra tarp jau pagamintų, tuomet galima užsakyti, nes gaminama pagal individualius užsakymus.

Reikalingas kaitinimo elementas ar termostatas?

Kad ir kokia būtų Jūsų įranga, sena ar nauja, kad ir kokio prekinio ženklo, kuriai reikalingas kaitinimo elementas – kreipkitės į Elektrospec komandą. Profesionali kaitinimo elementų gamyba padės išspręsti Jūsų problemas.

Susisiekite su mumis ir pasitarsime, kaip galime Jums padėti – parinkti gerus kaitinimo elementus ar pagaminti naujus!

Įsigykite priedus kaitinimo elementams