Kaitinimo elementų gamyba ir termostatai

Reikalingas kaitinimo elementas ar termostatas?

Susisiekite su mumis ir pasitarsime, kaip galime Jums padėti.

Profesionali kaitinimo elementų gamyba padės išspręsti jūsų problemas.

Kaitinimo elementų gamyba

Užsiimame kaitinimo elementų gamyba įvairaus galingumo įrenginiams. Naudojamos tik kokybiškos medžiagos, kadangi savo gaminiams suteikiame CE atitikties deklaraciją, o saugumo reikalavimai atitinka pagrindines Europos Sąjungos direktyvas, apibrėžiančias elektros prietaisų saugumo reikalavimus. Turime atitinkamus sertifikatus, liudijančius mūsų gaminamų kaitinimo elementų ir termostatų specifikacijas.

Kaitinimo elementai naudojami pačiuose įvairiausiuose prietaisuose – skalbyklėse, indaplovėse, boileriuose, įvairiuose vandens šildymo prietaisuose. Kaitinimo elementai šiuolaikiniuose prietaisuose nėra amžini, todėl dažnai klientai susiduria su problema – iš kur gauti senesnių modelių kaitinimo elementus, kurių oficialūs gamintojai jau nebegamina, arba jų kainos artėja prie raketų technologijų. Mūsų specialistai gali pagaminti bet kokios formos ir galingumo kaitinimo elementą pagal pateiktą pavyzdį, todėl į mus dažnai kreipiasi namų technikos savininkai, kuriems padedame, kuo tik galime.

Kaitinimo elementų gamyba ir remontas yra aktualūs pramonės sektoriui, kur reikalingi specifiniai sprendimai. Mūsų paslaugomis naudojasi įvairios gamybinės įmonės, katilinės, ūkininkai, kitų sričių profesionalai, kurie dirba su specifiniais mechanizmais. Kairinimo elementai reikalingi tiek naujiems prietaisams, tiek remontuojamiems mechanizmams, todėl elementus galime pagaminti ir pagal pavyzdį ir pagal inžinierių parengtus brėžinius.

Kvalifikuoti inžinieriai ir specialistai kaitinimo elementus gamina naudodami tik kokybiškas ir laiko patikrintas medžiagas. Norėdami siekti aukščiausios kokybės vengiame eksperimentuoti su pigiomis ir neaiškių gamintojų detalėmis. Kaitinimo elementai turi būti itin saugūs, todėl griežtai laikomės ES direktyvose numatytų saugumo reikalavimų. Bekompromisis požiūris į saugumą užtikrina aukštą gaminių kokybę ir mūsų nuolatinių klientų pasitikėjimą.