Benzininiai elektros generatoriai

Kategorijos
Rūšiuoti prekes pagal

Ar benzininiai generatoriai užtikrina stabilų elektros tiekimą?

 

Elektros generatorius su benzininiu varikliu yra puikus pasirinkimas namų ūkio poreikiams. Jeigu dar neturite generatoriaus, dabar – pats metas jį įsigyti.

Juk elektra lydi mus kiekviename žingsnyje: nuo jos priklausomas ne tik kompiuteris, bet ir dauguma buitinių prietaisų – virdulys, viryklė, krosnelė ir t.t. Elektros svarba tenka įsitikinti, kai ji namuose netikėtai dingsta.

Norint užtikrinti, kad net ir tokiu atveju elektros tiekimas nesustos, verta pasirūpinti kokybišku elektriniu generatoriumi. Būtent tokius rasite mūsų parduotuvėje: visiems Jūsų poreikiams ir galimybėms!

 

Kodėl rinktis benzininius generatorius?

 

Benzininis elektros generatorius vertas Jūsų dėmesio, nes:

 • Veikia tyliau. Lyginant su kita populiaria alternatyva, dyzeliniais generatoriais, benzininiai pasižymi tylesniu veikimu. Tai optimalus variantas, jeigu Jūsų galios poreikiai minimalūs ar vidutiniai.
 • Paprastas naudojimas. Mūsų asortimente esantys benzininiai elektros generatoriai yra lengvai užvedami vos vienu mygtuko spustelėjimu. Taigi, juos naudoti galėsite be jokių papildomų pastangų.
 • Pasižymi tvirta, ilgaamže konstrukcija. Perkant generatorių būtina įvertinti jo tvirtumą ir atsparumą. Savo pirkėjams siūlome tik kokybiškus, patikimų gamintojų benzino generatorius, kurie yra atsparūs mechaniniams pažeidimams, jų konstrukcija patvari ir ilgaamžė.
 • Patogumas ir mobilumas. Ieškote generatoriaus, kurį lengva perkelti iš vienos vietos į kitą? Benzininiai generatoriai turėtų būti pirmuoju Jūsų pasirinkimu! Benzininiai varikliai yra lengvesni ir mažesni, todėl puikiai tinka namuose, užima nedaug vietos.
 • Mažesnė benzininio generatoriaus kaina. Nors šiandien rinkoje galima rasti ir labai brangių benzininių generatorių profesionaliam naudojimui, tai puikus variantas žmonėms, ieškantiems įrenginio paprastiems, buitiniams elektros energijos poreikiams. Mažesni generatoriai su benzino varikliu yra pigesni, lyginant su dyzeliniais. Žema benzininio generatoriaus kaina – puikus įrodymas, kad tai ekonomiškas pasirinkimas, prieinamas daugeliui.

 

Patarimai renkantis benzininį generatorių

 

Nutrūkus elektrai, kokybiškas benzininis elektros generatorius yra tikras išgelbėjimas. Dalinamės patarimais, kaip įsigyti išties patikimą įrenginį:

 1. Galios poreikiai. Išsiaiškinkite, kokios galios generatorius reikalingas Jūsų namuose esantiems prietaisams. Nors kiekvienas atvejis yra individualus, praktika rodo namuose esantys pagrindiniai įrenginiai suvartoja apie 5000 – 7000 vatų galios. Jeigu nesate užtikrinti, koks generatoriaus galingumas bus pakankamas Jūsų atveju, pasitarkite su mūsų konsultantais: padėsime išsirinkti.
 2. Generatoriaus dydis ir svoris. Apsvarstykite, kur naudosite generatorių. Pavyzdžiui, kai planuojate naudoti jį ne tik namuose, bet ir keliaujant, pavyzdžiui, nakvojant kempinge, verta rinktis kuo mažesnį ir lengvesnį generatorių. Tiesa, net jeigu generatoriai su benzininiu varikliu yra sunkesni, kaip taisyklė, daugelio jų korpusas turi integruotus ratukus ir rankeną. Taigi, net ir sunkesnius įrenginius gabenti bus paprasta.
 3. Veikimo laikas. Patikrinkite, kiek laiko generatorius gali veikti su vienu degalų baku. Ilgesnis veikimo laikas reiškia mažiau trukdžių. Kai kurie generatorių modeliai turi ekologinį režimą, kad sutaupytumėte degalų, kai nenaudojate daug energijos. Pavyzdžiui, mažos galios benzininis elektros generatorius, kurio galingumas yra apie 1,2 kW veiks pakankamai ilgai, apie 4 valandas.
 4. Tylus veikimas. Kadangi benzininiai generatoriai dažniausiai naudojami namų reikmėms, atsižvelkite į kaimynų ramybę: rinkitės tylesnį generatorių, kad jo skleidžiamas triukšmo lygis būtų kuo mažesnis ir netrikdytų aplinkinių.
 5. Kuro suvartojimo efektyvumas. Svarbu įsigyti įrenginį, kuris maksimaliai taupo degalus: tai užtikrins, kad generatorius patikimai teiks elektros energiją su vienu kuro baku. Tiesa, jeigu elektros generatorius turi veikti kuo ilgesnį laiką ir jį planuojate naudoti dažnai, verta apsvarstyti generatorius su dyzeliniu varikliu.
 6. Priežiūros reikalavimai. Norint, kad generatorius veiktų taip, kaip nurodyta, svarbu užtikrinti jo priežiūrą. Todėl pasidomėkite, kaip reikės rūpintis generatoriumi. Verta įsigyti produktą, kurio atsarginės dalys yra prieinamos Lietuvoje: jeigu sugedus pavieniams komponentams tektų juos pakeisti naujais. Iš anksto pagalvokite, kur prireikus galėtumėte atlikti jo techninę priežiūrą.
 7. Garantinė priežiūra. Benzininiai generatoriai yra pakankamai ilgaamžiai, tačiau tik tada, kai gaunami iš patikimų rankų. Visada pirkite prietaisą su naudojimo garantija. Jam suteiktas ilgesnis garantinis laikotarpis yra kokybės požymis: tai reiškia, kad gamintojas pasitiki savo gaminiu. Taigi, prieš pirkdami generatorių, atidžiai perskaitykite gamintojo suteiktą garantinę informaciją.

 

„Elektro spec parduotuvėje tik patikrinti generatoriai

 

Pas mus rasite aukštos kokybės generatorius su benzininiais varikliais tiesiai iš gamintojų. Taip pat siūlome originalius priedus ir atsargines dalis: kuro bakus, rėles, aušinimo skysčio šildytuvus ir kt. Visa tai užtikrina dar geresnę įrangos naudojimo patirtį. Kviečiame išbandyti: turime ką pasiūlyti tiek mėgėjams, tiek profesionalams!

 

DUK

 

Pateikiame atsakymus į Jūsų klausimus apie generatorius su benzininiu varikliu.

1. Kokia benzininio generatoriaus kaina?

Kaip minėjome, tai vienas pigiausių variantų. Nors galima rasti ir išties brangių generatorių su benzininiais varikliais, mūsų parduotuvėje šių įrenginių kaina – vos nuo 930 Eur.

2. Kiek svers generatorius?

Tai priklauso nuo jo dydžio ir techninių parametrų. Siūlome skirtingo svorio ir pajėgumų benzininius generatorius, todėl tikrai rasite tokį, kuris atitiks Jūsų lūkesčius.

3. Kiek laiko generatorius gali veikti nepertraukiamai?

Visada vadovaukitės gamintojo instrukcija, tačiau dauguma benzininių generatorių nenutraukiamai gali veikti nuo 4 iki 8 ar daugiau valandų (priklauso nuo bako dydžio ir generatoriaus veikimo laiko).

4. Kodėl verta rinktis generatorius su ekologiniu režimu?

Ekologinis režimas reguliuoja variklio sūkius pagal apkrovą: kai apkrova nėra didelė, toks generatorius taupo degalus, o taip pat – skleidžia mažiau triukšmo. Taigi, šis režimas lemia generatoriaus ekonomiškumą ir saugumą aplinkai.

5. Ar generatorius nepažeis jautrios elektronikos?

Ne, jis tinka visiems elektriniams prietaisams. Tačiau labai svarbu, kad būtų parinktas tinkamos galios generatorius. Jeigu Jūsų namų ūkio poreikiai didesni nei generatoriaus techninės galimybės, gali įvykti gedimų, nukentėti generatorius ir Jūsų elektriniai prietaisai.

6. Kur reikėtų laikyti generatorių, kai jis nenaudojamas?

Generatorių laikykite sausoje, vėsioje vietoje. Kai įrenginys nenaudojamas ilgesnį laiką, jo kuro bakas turėtų būti tuščias.

7. Kokio gamintojo benzininį generatorių rinktis?

Siūlome KIPOR prekės ženklo benzininius generatorius. Tai pažangūs modeliai, kurie užtikrina stabilų, efektyvų ir saugų elektros tiekimą net pačiai jautriausiai Jūsų elektronikai. KIPOR benzininiai generatoriai pasižymi efektyviu kuro sunaudojimu, todėl tai ekonomiškas ir pasiteisinantis pasirinkimas.