LED šviestuvai garažui

TOP -5 patarimai renkantis LED šviestuvus garažui

Kokybiški šviestuvai būtini kiekvienam garažui. Su moderniu LED apšvietimu gerą matomumą sukurti bus dar pigiau. LED šviestuvai garažui vertinami dėl savo ekonomiškumo: jie taupiai naudoja elektros energiją, o savo ryškumu niekuo nenusileidžia kitų tipų apšvietimui.

Žinoma, ne visi LED šviestuvai yra vienodi. Dalinamės patarimais, kurie padės rasti geriausią variantą Jūsų garažui:

  1. Energijos vartojimo efektyvumas. Atidžiai palyginkite skirtingų LED šviestuvų techninius parametrus: atsižvelkite į jų galingumą ir liumenų (lm) srautą, kad įsitikintumėte, jog renkatės išties efektyviai energiją vartojantį apšvietimą.
  2. Patvarumas ir tarnavimo laikas. LED šviestuvų tarnavimo trukmė skiriasi. Teikite pirmenybę kuo ilgaamžiškesniems apšvietimo sprendimams, atkreipkite dėmesį, kiek valandų gali šviesti Jus dominantys šviestuvai. Rekomenduojame apšvietimą, kuris šviečia tarp 25 000–50 000 (ar daugiau) valandų.
  3. Atsparumas aplinkos veiksniams. Garaže dažniausiai yra vėsiau nei likusiose namų patalpose, daugiau drėgmės ir dulkių. Įsitikinkite, kad šviestuvai bus atsparūs šiems iššūkiams.
  4. LED šviestuvų tipas. Mūsų parduotuvėje rasite sieninius, lubinius, juostinius ir kitų tipų LED šviestuvus, pritaikytus garažo reikmėms. Renkantis jų tipą, atsižvelkite į būsimą išdėstymą, garažo išplanavimą, lubų aukštį. Sumontuotas apšvietimas turi ryškiai nušviesti kiekvieną garažo kampelį.
  5. Išmaniosios šviestuvų funkcijos. Siekiant maksimalaus komforto, garaže verta įrengti LED šviestuvus, kurie turi papildomas funkcijas: judesio jutiklį, nuotolinio valdymo sistemą. Garaže šviesą galėsite kontroliuoti nuotoliniu būdu, jausitės saugiau ir patogiau.

LED šviestuvai garažui: DUK

1. Kodėl verta rinktis LED šviestuvus?

LED apšvietimas užtikrina efektyvų energijos vartojimą, todėl, palyginti su tradicinėmis lemputėmis, todėl gerokai sumažės Jūsų sąskaitos už elektrą. LED technologija pasižymi ilgaamžiškumu, todėl perdegusias lemputes keisti naujomis teks gerokai rečiau. Nepaisant savo ekonomiškumo, LED akimirksniu užtikrina ryškų apšvietimą, todėl suteikia optimalų matomumą ir saugumą.

2. Ar LED lemputės tinka tik vidaus patalpoms?

Siūlome šviestuvus, atsparius smūgiams, mechaniniams pažeidimams ir ekstremalioms temperatūroms, todėl gali būti pritaikomi vidaus ir lauko aplinkoje.

3. Ar šviestuvams reikalinga ypatinga priežiūra?

Ne, LED apšvietimą prižiūrėkite taip pat, kaip kitų tipų lemputes. LED šviestuvai pasižymi ilgaamžiškumu, todėl priežiūra bus paprastesnė: perdegusias lemputes keisti reikės rečiau.

4. Kaip apsaugoti lemputes nuo perkaitimo?

LED šviestuvai garažui išskiria minimalų šilumos kiekį, todėl sumažėja perkaitimo ir gaisro pavojaus rizika.

5. Ar LED šviestuvai draugiški gamtai?

Taip, LED technologija yra ekologiška, šviestuvai neturi kenksmingų medžiagų, pavyzdžiui, gyvsidabrio, ir į aplinką išskiria mažiau anglies dioksido, lyginant su kitų tipų lemputėmis.