Įtempiamų lubų šviestuvai

TOP-7 patarimai renkantis šviestuvą įtempiamoms luboms

Dažnas klausimas, kurį užduoda mūsų pirkėjai: kokie įtempiamų lubų šviestuvai suteikia ryškiausią šviesą ir geriausiai papildo kambario interjerą?

Vieno teisingo atsakymo nėra, tačiau renkantis juos, verta pasinaudoti ekspertų patarimais. Taip užtikrinsite komfortišką, funkcionalų ir estetišką apšvietimą savo namams.

Atsakome, į ką svarbu atsižvelgti:

  1. Lubų audinys. Šviestuvų pasirinkimui svarbu plėvelės, iš kurios pagamintos lubos, medžiaga ir tekstūra. Populiariausias audinys įtempiamoms luboms yra PVC. Tai gana universali medžiaga, prie kurios galima priderinti daugelį apšvietimo sprendimų.
  2. Apšvietimo poreikis kambaryje. Atsižvelkite į kambario funkcijas. Jos padiktuoja šviesos poreikį. Pavyzdžiui, virtuvės erdvei ar darbo kambariui rinkitės ryškesnius šviestuvus, su neutralia arba balta šviesa. Miegamojo erdvei reikalinga raminanti, atpalaiduojanti atmosfera, kurią sukurti padės mažiau intensyvi, šiltesnio atspalvio šviesa.
  3. Lubų aukštis ir kambario dydis. Nors įtempiamų lubų šviestuvai yra montuojami į lubų audinį arba konstrukciją, jų pasirinkimas išties platus. Jeigu turite būstą aukštesnėmis lubomis, erdvę puikiai papildys masyvesni, pakabinami šviestuvai. Jūsų lubos žemesnės? Tuomet rekomenduojame universalius įleidžiamus šviestuvus. Jie lengvai priderinami, gali būti skirtingo dydžio: nuo didesnių iki subtilių, diskretiškų. Įsigijus tokio tipo šviestuvus, tikrai neprašausite.
  4. Šviestuvų dizainas. Pasirinkti šviestuvai turi derėti prie bendro būsto interjero. Mūsų parduotuvėje rasite modernius, minimalistinius, prabangius, klasikinius šviestuvus, kurie suteiks daugiau harmonijos ir papildys jaukią namų erdvę.
  5. Apšvietimo projektavimas ir šviestuvų išdėstymas. Įvertinkite patalpos paskirtį ir tai, kaip bus naudojamas apšvietimas. Kambaryje rekomenduojama naudoti kelių lygių apšvietimą: tai pagrindinė šviesa, kuri apšviečia visą kambarį, konkrečioms zonoms, darbo vietoms skirtas užduočių apšvietimas bei foninis arba akcentinis apšvietimas. Planuojant šviestuvų išdėstymą, siekite tolygaus šviesos pasiskirstymo, kad išvengtumėte šešėlių ir neapšviestų plotų. Jeigu sunku priimti galutinį sprendimą, pasikonsultuokite su UAB „Elektrospec“ specialistais – suteiksime profesionalų patarimą!
  6. Papildomos funkcijos. Šiuolaikiniai įtempiamų lubų šviestuvai neretai turi papildomų funkcijų, kurios suteikia dar daugiau komforto. Viena tokių – galimybė reguliuoti apšvietimo ryškumą, intensyvumą (dimeriuojamas apšvietimas). Galite pasirinkti ryškią šviesą arba gerokai ją pritemdyti, pagal poreikius ir nuotaiką.
  7. Ekologija ir taupymas. Energijos vartojimo efektyvumas yra prioritetas daugeliui žmonių. Vieniems tai svarbu dėl aplinkos apsaugos ir ekologijos, kitiems – dėl taupymo. Kad ir kokie būtų Jūsų prioritetai, verta rinktis LED lemputes. Jos tarnauja ilgiau ir taupiai naudoja elektrą, todėl yra ekonomiškesnis ir tvaresnis pasirinkimas namų apšvietimui.

Įtempiamų lubų šviestuvai: DUK

1. Ar įkaitusios lemputės nepakenks įtempiamoms luboms?

Įtempiamos lubos, ypač iš PVC audinio, yra šiek tiek jautresnės karščiui. Norint užtikrinti maksimalų saugumą ir išvengti perkaitimo, rinkitės ekologiškas, energiją

2. Ar įtempiamų lubų šviestuvams reikalinga speciali priežiūra?

Ne, jokios papildomos priežiūros nereikia. Svarbiausia reguliariai pakeisti perdegusias lemputes ir periodiškai įvertinti šviestuvų būklę, pašalinti dulkes ir kitus nešvarumus.

3. Ar įtempiamos lubos turi įtakos šviesos ryškumui?

Įtempiamųjų lubų medžiaga ir spalva gali turėti įtakos šviesos pasiskirstymui. Jeigu lubos yra pusiau matinės ar blizgesnės, jos atspindės daugiau šviesos, tačiau per ryškios lemputės gali akinti. Matinės lubos šiuo aspektu yra panašios į tradicines, todėl prie jų dera įvairūs įtempiamų lubų šviestuvai.