Parko šviestuvai

Kaip pasirinkti parko šviestuvą?

Siūlome parko šviestuvus, sukurtus taip, kad optimaliai apšviestų parkus, sodus, želdynus ir kitas erdves. Subalansuoti parkui, bet tiks ir Jūsų kiemui! Dalinamės praktiniais patarimais, kurie pravers jus renkantis:

  • Nutarkite, kaip bus montuojamas šviestuvas. Parko šviestuvai gali būti pastatomi arba montuojami ant žemės. Atsižvelkite į tai, kokio kompaktiškumo pageidaujate. Pastatomą šviestuvą lengviau perkelti iš vienos vietos į kitą, tačiau montuojamas gali būti patvaresnis, atsparesnis vėjui.
  • Atkreipkite dėmesį į šviestuvo atsparumą. Parko šviestuvai turi būti atsparūs drėgmei, šalčiui, vėjui ir kitoms aplinkos sąlygoms. Lauko naudojimui rekomenduojame šviestuvus, kurių atsparumo klasė (IP reitingas) yra IP65 arba didesnis. Jie bus atsparesni korozijai, puikiai atlaikys kritulius, lietuviškas žiemas ir kaitrias vasaras.
  • Atidžiai pasirinkite šviestuvo dizainą. Sodų ir parkų apšvietimas turėtų harmoningai įsilieti į supančią aplinką. Jeigu erdvė sutvarkyta šiuolaikiškai, gerai derės aptakesni, minimalistiniai parko šviestuvai. Tradiciniam, puošniam parkui ra sodui tinka vintažinio, sendinto stiliaus apšvietimas. Jis suteiks elegancijos ir leis trumpam nusikelti į didingą praeitį. Kad ir kokio stiliaus šviestuvo ieškote, užtikriname, kad jį rasite mūsų kataloge!
  • Atkreipkite dėmesį į medžiagas. Parko, sodo ar kitų lauko erdvių apšvietimui rinkitės šviestuvus, pagamintus iš tvirtų, mechaniniams pažeidimams ir aplinkos poveikiui atsparių medžiagų. Geras variantas – nerūdijantis plienas arba antikorozine danga padengtas aliuminis.
  • Prioritetas – taupiam energijos vartojimui. Parkų apšvietimas gali pareikalauti nemažų sąskaitų už elektrą. Norint sutaupyti, rinkitės LED šviestuvus, kurie taupiai naudoja energiją, yra ilgaamžiai ir užtikrina gerą apšvietimą net tamsiausiomis paros valandomis.

DUK

1. Ar turite klasikinio stiliaus LED šviestuvus?

Taupus, kokybiškas parkų apšvietimas su LED lempomis tinka bet kokio stiliaus erdvei. Mūsų parduotuvėje rasite puošnių, klasikinių, modernių ir kitokio stiliaus šviestuvų. Rinkitės norimą estetiką, džiaukitės geru apšvietimu ir sutaupykite.

2. Kokios temperatūros šviesa geriausia parko apšvietimui?

Dažniausiai parkuose kuriama jauki, natūrali atmosfera. Jai sukurti geriausiai tinka šiltai baltas, apie 2700K–3000K apšvietimas. Jeigu pageidaujate geresnio matomumo, norite sukurti energizuojančią, aktyvia atmosferą lauko erdvėje, galite rinktis šaltesnio atspalvio šviesą (apie 3000–4000 K).

3. Kaip apšviesti dideles atviras parko erdves?

Tam tinka didelio galingumo parko šviestuvai. Jie turėtų užtikrinti plačią šviesos aprėptį ir būti įrengti tokiame aukštyje, kad apšvietimas būtų maksimaliai efektyvus, tačiau neakintų.