Tyliaeigiai elektros generatoriai

Kategorijos
Rūšiuoti prekes pagal

Tylūs elektros generatoriai – elektros tiekimui be triukšmo

Tyliaeigiai elektros generatoriai tiekia elektros energiją be diskomforto, kurį kelia tradiciniai triukšmingesni generatoriai.

Tylus generatorius užtikrina, kad turėsite elektros energiją visur ir visada. Tai įrenginys, kuris veikia tyliai, bet užtikrintai, nesukeliant nepatogumų Jums ar Jūsų kaimynams. Kviečiame tuo įsitikinti patiems!

Tyliaeigių elektros generatorių tipai

Siūlome kelių tipų tyliuosius generatorius: jie gali būti skaitmeniniai, dujiniai ir benzinininiai. Trumpai aptarkime kiekvieną iš jų:

  • Benzininis generatorius – tai vienas populiariausių variantų. Benzininis variklis veikia tyliai, yra gana lengvas, pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu: jį lengva prižiūrėti, yra atsparus aplinkos sąlygoms, tarnauja ne vienerius metus. Tiesa, lyginant su alternatyvomis, tokie generatoriai gali veikti šiek tiek trumpiau, todėl kuro baką teks papildyti dažniau.
  • Skaitmeninis generatorius – skirtingai nei tradiciniai elektros generatoriai, jie turi skaitmeninius valdiklius, kurie padeda užtikrinti dar stabilesnę elektros gamybą. Skaitmeniniai tyliaeigiai elektros generatoriai dažniausiai turi tokias funkcijas kaip automatinis išjungimas, kai reikia mažai energijos. Jie yra labai ekonomiški, užtikrina degalų naudojimo efektyvumą.
  • Dujinis generatorius – elektros energijai gaminti naudoja gamtines dujas arba propaną. Šie generatoriai ekonomiškiau degina kurą, į aplinką išmeta mažiau teršalų, todėl yra draugiški gamtai. Tiesa, lyginant su kitais generatorių tipais, dujiniai yra mažiau kompaktiški, juos gali būti sunkiau perkelti iš vienos vietos į kitą, nes jų veikimui reikalingas nuolatinis dujų tiekimas.

 

Kodėl verta įsigyti tylų generatorių?

Pateikiame TOP-5 faktus:

  • Draugiškas kaimynams pasirinkimas. Norint įsigyti elektros tiekimo įrenginį namų reikmėms, verta pasvarstyti ir apie kaimynų gerovę. Garsiai veikiantis generatorius gali būti prastas variantas, jeigu turite prastą garso izoliaciją ir netoliese gyvena kaimynai. Tyliaeigis generatorius patenkins Jūsų namų energijos poreikius be triukšmo!
  • Jaukumas ir patogumas. Jauki gyvenamoji erdvė turėtų būti be nemalonaus triukšmo iš aplinkos. Įsigijus tylų generatorių, galėsite mėgautis ramybe net tada, kai šis veiks pilnu pajėgumu.
  • Nauda Jūsų sveikatai. Gera emocinė ir fizinė sveikata ne veltui siejama su kuo mažesniu triukšmo lygiu. Nuolatinis triukšmo, nemalonių garsų poveikis gali sukelti stresą ir kitas sveikatos problemas. Jeigu generatorių namų poreikiams planuojate naudoti dažnai, verta rinktis kuo tylesnį: kad jaustumėtės komfortiškiau.
  • Nepažeidžia triukšmo taisyklių. Pagal Lietuvoje galiojančia triukšmo prevencijos tvarką, ramybės laikas gyvenamojoje teritorijoje darbo dienomis yra nuo 22 val. iki 7 val., o savaitgaliais – nuo 22 val. iki 9 val. Itin garsus generatorius gali sutrikdyti šią tvarką ir net lemti piniginę baudą: apsidrauskite nuo nemalonumų. Tyliaeigiai elektros generatoriai yra dėmesio vertas pirkinys!
  • Puikus variantas ilsintis gamtoje. Jeigu generatorių planuojate naudoti stovyklaujant ten, kur elektros tiekimo nėra, verta rinktis kuo tylesnį įrenginį. Jis netrikdys gyvūnijai, kurios Lietuvoje išties nestinga.

Atsakome į pirkėjams labiausiai rūpimus klausimus apie tyliaeigius elektros generatorius.

DUK

1. Kaip veikia tylūs elektros generatoriai?

Jie veikia taip pat, kaip tradiciniai generatoriai, tačiau gerokai tyliau. Šią savybę užtikrina gamyboje naudojamos pažangios technologijos ir garsą izoliuojančios medžiagos, kurios veiksmingai sumažina triukšmą.

2. Ar tylūs generatoriai yra lengvai nešiojami?

Taip, daugelis tylių generatorių yra suprojektuoti taip, kad būtų kompaktiški ir nešiojami. Juos patogu naudoti viduje ir lauke, pavyzdžiui, stovyklaujant. Dėl kompaktiškumo jie taip pat jie praverčia avarinėse situacijose, kai elektros energijos netikėtai prireikia kelyje.

3. Ar šių generatorių priežiūra sudėtinga?

Ne, tylius generatorius reikėtų prižiūrėti taip pat, kaip įprastus. Svarbiausia – laikytis gamintojo instrukcijų ir pasirinkti Jūsų galios poreikius atitinkantį generatorių.

4. Kiek valandų gali veikti tylūs elektros generatoriai?

Vieno atsakymo nėra: įrenginio veikimo laikas gali skirtis priklausomai nuo kuro bako talpos, kuro tipo, modelio ir pan. Vidutiniškai tylūs generatoriai gali veikti nuo 4 iki 12 valandų ar ilgiau, taigi diapazonas išties platus. Susisiekite su mūsų komanda, nurodykite savo poreikius ir pasiūlysime juos geriausiai atitinkantį generatorių.

5. Kiek kainuoja tylus generatorius?

Jų kaina skiriasi priklausomai nuo gamintojo, dydžio ir tipo. Pavyzdžiui, benzininių generatorių kaina prasideda nuo 930 eur, skaitmeninių nuo 540 eur, o dujiniai tylūs elektros generatoriai kainuoja 1625 eur.