Inverterinis elektros generatorius

Kategorijos
Rūšiuoti prekes pagal

Inverterinis elektros generatorius: unikali technologija namų reikmėms

Elektros generatoriai su inverterine technologija yra ekonomiškas ir praktiškas pasirinkimas, kai namuose laikinai sutrinka elektros tiekimas.

Šie generatoriai veikia tyliai, pasižymi ekonomiškumu, dažniausiai turi benzininius arba dyzelinius variklius.

Inverterinis generatorius: kas tai?

Šio tipo generatorių veikimas pagrįstas inverterine technologija. Naudojant generatorių, kintamoji elektros srovė (AC) perjungiama į nuolatinę (DC), o tada konvertuojama atgal į kintamąją elektros srovę.

Tai greitas procesas, kuris užtikrina saugią, nepertraukiamą elektros srauto gamybą. Jos užtenka daugumai namuose esančių prietaisų, todėl galite būti ramūs, kad net ir dingus elektrai turėsite atsarginį variantą.

Inverterinių generatorių privalumai

Šie įrenginiai tikrai verti Jūsų dėmesio. Dalinamės svarbiausiais jų privalumais:

1. Tylus veikimas

Inverterinis generatorius subalansuotas namų reikmėms. Dėl šios priežasties, gaminant jį, naudojama triukšmą slopinanti technologija. Inverterinis elektros generatorius veiks tyliau nei dauguma kitų generatorių, todėl netrikdys Jūsų ir kaimynų ramybės.

2. Patogus valdymas

Inverterinis generatorius su starteriu yra patogiai užvedamas vienu mygtuko paspaudimu: jokios fizinės jėgos ir papildomų pastangų!

3. Ekonomiškas kuro naudojimas

Siūlome šiuolaikiškus inverterinius generatorius, pagamintus siekiant taupyti kurą, pagal elektros energijos poreikį. Pastovus, saugus elektros tiekimas taupant kurą: praktiška, pigu, patogu!

4. Generatorius, kurį patogu nešioti

Ieškote atsarginio elektros tiekimo sprendimo, kuris neapkraus Jūsų? Inverteriniai generatoriai sukurti taip, kad būtų kompaktiški ir lengvi. Juos lengva transportuoti, todėl jie tinka ne tik namuose, bet ir trumpoms išvykoms, stovyklavimui. Džiaukitės stabiliu elektros tiekimu, kad ir kur būtumėte!

5. Tinka net labai jautriai elektronikai

Kalbant apie generatorius, daugelis žmonių jaudinasi, kad jie gali pažeisti elektroninius prietaisus. Inverteriniai generatoriai pasižymi ypatingu saugumu. Galite būti užtikrinti, kad jų pagaminta elektra yra saugi net labai jautriai elektroninei įrangai. Inverterinis generatorius yra puikus pasirinkimas, tiekiant elektros energiją namuose naudojamiems prietaisams: kompiuteriams, televizoriams, akumuliatoriams ir kitiems jautriems įrenginiams, kuriems reikalinga stabili energija.

6. Ilgas variklio tarnavimo laikas

Modernūs inverteriniai elektros generatoriai yra pagaminti taip. kad galėtų reguliuoti variklio sūkius pagal apkrovos poreikį. Ši savybė tausoja variklį, prisideda prie ilgesnio tarnavimo laiko. Varikliui nereikia nuolat dirbti visu pajėgumu, todėl jis mažiau dėvisi, sumažėja gedimų rizika.

7. Papildomos saugumo funkcijos

Kokybiški inverteriniai elektros generatoriai yra aprūpinti pažangiomis saugos funkcijomis, tokiomis kaip apsauga nuo perkrovos, įrenginio išjungimas pavojingai nukritus alyvos kiekiui, automatinis įtampos reguliavimas ir dar daugiau. Šios savybės padidina Jūsų saugumą ir apsaugo generatorių nuo gedimų bei pažeidimų.

Svarbu žinoti

Nors inverteriniai generatoriai yra nebrangus ir praktiškas variantas, jie turi tam tikrų trūkumų:

  • Trumpesnis veikimo laikas. Tipinis inverterinis elektros generatorius dažniausiai veikia trumpiau (apie 4 valandas) nei įprasti dyzeliniai generatoriai, skirti profesionaliam naudojimui.
  • Mažesnis galingumas. Generatoriai su inverterine sistema yra mažesni, kompaktiškesni, todėl suteikia limituotą kiekį energijos. Jos užtenka buitiniams poreikiams, tačiau jeigu ieškote generatoriaus nuolatiniam, profesionaliam naudojimui, verta rinktis galingesnį variantą.
  • Didesnės remonto išlaidos. Nors inverterinis generatorius džiugina nedidele kaina ir ekonomišku veikimu, jo gamybai naudojami sudėtingesni komponentai. Jų remontas reikalauja žinių ir laiko, todėl gali būti šiek tiek brangesnis. Gera žinia ta, kad mūsų parduotuvėje rasite ne tik inverterinius elektros generatorius, bet ir 100 proc. originalias, atsargines jų dalis už prieinamą kainą.
  • Mažesnė degalų bako talpa. Nors inverteriniai generatoriai ekonomiškai išnaudoja degalus, jų kuro bakai, lyginant su kitų tipų generatoriais, yra mažesni.
  • Gali netikti daug energijos reikalaujantiems prietaisams. Inverterinių generatorių tiekiama energija gali būti nepakankama itin dideliems prietaisams, pavyzdžiui, statybų darbams naudojamiems elektros įrenginiams.

 

DUK

1. Kokio galingumo būna inverteriniai generatoriai?

Rinkoje galima rasti skirtingo galingumo generatorius, tačiau vidutiniškai galingumas svyruoja tarp 2000 ir 4000 W energijos. Toks įrenignys patikimai teiks elektrą keletui valandų.

2. Ar naudojant šį įrenginį, bus užtikrinamas stabilus galios tiekimas?

Vienas svarbiausių inverterinio generatoriaus pranašumų – jis gamina stabilią ir pastovią elektros energiją. Inverterio technologija užtikrina nuolatinį elektros srautą, todėl šie įrenginiai idealiai tinka jautriai elektronikai, pvz., nešiojamiesiems kompiuteriams, išmaniesiems telefonams ir kitiems įrenginiams. Drąsiai naudokite inverterinį generatorių be pavojaus sugadinti Jums svarbius elektros prietaisus!

3. Ar inverterinį generatorių galima naudoti profesionaliems darbams?

To daryti nerekomenduojame: inverterinis elektros generatorius pasižymi ribota degalų bako talpa, jo vidutinis veikimo laikas yra kelios valandos, be to, teikiama elektros galia dažniausiai per maža profesionaliam naudojimui.

4. Ieškau generatoriaus, kurį paprasta įjungti. Ar inverterinis atitinka šį reikalavimą?

Tikrai taip. Inverterinis generatorius su starteriu yra lengvai aktyvuojamas, jį paleisite vieno mygtuko paspaudimu.

5. Kiek kainuoja toks generatorius?

Inverterinių generatorių kaina mūsų parduotuvėje prasideda vos nuo 540 eur, todėl jie labai ekonomiški ir prieinami daugeliui. Puikus kainos ir kokybės santykis garantuotas!

6. Ar inverterinis elektros generatorius tinka stovyklaujant?

Tikrai taip. Dėl nedidelio svorio ir patogaus dydžio, inverterinį generatorių patogu gabentis automobilyje, naudoti ilsintis palapinėje ar kemperyje. Jį be vargo pernešite iš vienos vietos į kitą, todėl pravers keliaujant.

7. Ar inverterinį generatorių galima valdyti per atstumą?

Tai priklauso nuo įrenginio tipo. Kai kurie, ypač modernūs inverteriniai elektros generatoriai turi integruotas išmaniąsias valdymo funkcijas, tokias kaip nuotolinio paleidimo galimybė. Tai suteikia galimybę paleisti ir sustabdyti įrenginį per atstumą. Taigi, naudojant modernius elektros generatorius, tiesioginė fizinė prieiga prie įrenginių ne visada yra būtina.

8. Kodėl inverterinis generatorius yra ekonomiškas ir saugus pirkinys?

Patirtis rodo, kad inverteriniai generatoriai dažniausiai yra ekonomiškesni nei daugelis kitų tradicinių generatorių. To priežastis – įdiegta pažangi technologija, kuri reguliuoja variklio sūkius pagal konkrečiu metu reikalingą galią, todėl sumažėja degalų sąnaudos. Ši savybė ne tik taupo degalus, bet ir užtikrina mažesnį neigiamą poveikį aplinkai.