Elektros generatoriai namui

Kategorijos
Rūšiuoti prekes pagal

Elektros generatoriai namui: išsamus pirkimo gidas

Dėl gamtinių sąlygų ar kitų priežasčių netikėtai sutrikus elektros tiekimui, pravers elektros generatorius namui. Mūsų parduotuvėje rasite platų kokybiškų generatorių pasirinkimą: kiekvienam atvejui, visiems biudžetams.

Kokio generatoriaus reikia namui?

Perkant elektros generatorių savo būstui, svarbiausia – įsigyti įrenginį, kuris atitiks Jūsų namų ūkio poreikius. Aptarkime 7 esminius veiksnius, kurie padės priimti galutinį sprendimą:

  1. Galios reikalavimai: apskaičiuokite bendrą galią (vatais), kurios reikia Jūsų buitiniams prietaisams ir būtiniausioms reikmėms, kai nutrūksta elektros tiekimas. Siekiant kuo efektyviau patenkinti šiuos poreikius, rinkitės pakankamai galingą generatorių. Praktika rodo, kad vidutiniškai namo energijai atstatyti reikia generatoriaus, kurio galingumas yra apie 5000 W, tačiau kiekvienas atvejis yra individualus. Jeigu sunku įvertinti, kokio galingumo įrenginys Jums reikalingas, kreipkitės į specialistus. Jums patars patyrę mūsų konsultantai.
  2. Kuro tipas: siūlome benzininius ir dyzelinius elektros generatorius namui. Abi kategorijos turi savo privalumų: generatoriai su benzininiu varikliu kainuoja mažiau, dažniausiai sveria mažiau, todėl juos patogu perkelti iš vienos vietos į kitą. Tuo tarpu generatoriai su dyzeliniais varikliais veikia ilgiau, yra galingesni, lėčiau išnaudoja degalus, todėl gali būti ekonomiškesni ilgalaikėje perspektyvoje.
  3. Fazių skaičius: dažniausiai elektros generatoriai namams būna vienfaziai. Jie pigesni, jų galia mažesnė, tačiau idealiai tinka vidutinio namo poreikiams. Tiesa, galima rinktis ir trifazius. Pastarieji yra tvirtesni, veikia stabiliau, efektyviau, ilgiau ir galingiau. Puikiai tinka, jeigu Jūsų namo energijos poreikiai didesni. Vis dėlto, trifazius generatorius dažniausiai renkamasi komerciniam ir profesionaliam naudojimui.
  4. Veikimo laikas: prieš perkant pasidomėkite, koks Jus dominančio generatoriaus veikimo laikas esant pilnam degalų bakui. Ilgesnis veikimo laikas yra naudingas, jeigu elektros tiekimas sutrinka ilgiau nei parą. Lietuvos orai nepastovūs, audros gali užklupti bet kuriuo metų laiku, todėl verta investuoti į ilgiau veikiančią įrangą: tikrai pravers nelaimės atveju.
  5. Įrenginio mobilumas: jeigu Jus domina elektros generatorius namui, kurį bus paprasta transportuoti, verta įsigyti lengvesnį, mobilesnį įrenginį, kuris sveria mažiau. Taip pat pasidomėkite, ar modelis turi ratukus, kurie palengvins jo transportavimą.
  6. Triukšmo lygis: elektros generatoriai namams, kurių nenaudosite kasdien, turėtų veikti tyliau nei profesionaliam naudojimui perkami įrenginiai. Atkreipkite dėmesį, kad pernelyg triukšmingas generatorius gali trukdyti kaimynams, todėl teikite pirmenybę tyliau veikiančiai įrangai.
  7. Papildomos funkcijos: tam, kad jaustumėtės išties komfortiškai, rekomenduojame rinktis generatorių, kuris turi integruotą automatinį įsijungimą. Toks generatorius namui pradės veikti automatiškai, dingus elektrai. Tai padės išvengti nepatogumų rankiniu būdu aktyvuojant šią įrangą. Perkant pasidomėkite, koks generatoriaus užvedimo tipas: verta rinktis elektrinį, kuris leidžia aktyvuoti įrenginį vos vienu mygtuko paspaudimu. Dar viena papildoma funkcija, kuri tikrai pravers – automatinis išsijungimas, kai alyvos lygis nukrenta žemiau minimumo. Tai padeda tausoti generatorių, sumažina pažeidimų, gedimų riziką.

Elektros generatoriai namams gera kaina

Savo klientams garantuojame puikų kainos ir kokybės santykį. Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, todėl pas mus įsigysite tvirtus, ekonomiškus generatorius savo būstui už ypač prieinamą kainą.

Turime pasiūlymų kiekvieno pirkėjo biudžetui – susisiekite su mūsų komanda, nurodykite savo poreikius ir galimybes, kad galėtume pasiūlyti Jums tinkamiausią sprendimą!

DUK

Atsakome į pirkėjų dažniausiai užduodamus klausimus apie generatorius namams:

1. Kaip dažnai reikėtų prižiūrėti namų generatorių?

Norint, kad įrenginys tarnautų kuo ilgiau, reguliariai jį apžiūrėkite, įvertinkite veikimą: ar nepastebėjote nerimą keliančių pakitimų. Patikrinkite alyvos lygį, keiskite filtrus ir periodiškai paleiskite generatorių, kad įsitikintumėte, jog jis bus paruoštas, kai jo prireiks.

2. Ar elektros generatorius namui kels daug triukšmo?

Nebūtinai. Triukšmo lygis priklauso nuo jo galingumo, variklio tipo, modelio. Jeigu ieškote tyliau veikiančio generatoriaus, paprašykite specialistų pagalbos: padėsime rasti Jums tinkamiausią.

3. Kiek laiko gali nepertraukiamai veikti elektros generatorius namui?

Veikimo laikas skiriasi, tačiau daugelis generatorių gali veikti kelias valandas pilnu baku. Renkantis generatorių ilgesniems gedimams, atsižvelkite į degalų talpą.