Trifaziai dyzeliniai generatoriai

Trifazis dyzelinis generatorius: idealus profesionaliam naudojimui

Trifaziai generatoriai su dyzeliniu varikliu gamina elektros energiją trimis atskiromis elektros fazėmis. Energijos tiekimas yra stabilesnis, efektyvesnis, todėl jie puikiai tinka profesionaliam naudojimui.

Dyzelinio trifazio elektros generatoriaus privalumai

 • Didesnė galia. Dauguma trifazių elektros generatorių suteikia aukštesnę įtampą, patenkina didesnius galios poreikius. Jie veikia be didelės vibracijos ir įtampos svyravimų, todėl gali būti naudojami galingų įrankių paleidimui.
 • Idealus pasirinkimas profesionalams. Dirbate ten, kur nėra pastovaus elektros tiekimo, tačiau elektra būtina? Trifazis dyzelinis generatorius yra nepamainomas. Jis puikiai atlaiko dideles apkrovas, tinka dažnam naudojimui, todėl yra mėgstamas statybos darbuose, žemės ūkyje, pramonėje, komercijos srityje ir kitur.
 • Stabilus veikimas. Ieškote generatoriaus, kuris užtikrintų ypač stabilią galią darbų metu? Dyzeliniai trifaziai elektros generatoriai turėtų būti Jūsų pirmuoju pasirinkimu.
 • Ilgaamžiškumas. Lyginant su pigesniais, mažiau galingais generatoriais, trifaziai yra atsparesni mechaniniams pažeidimams, aplinkos poveikiui. Jų konstrukcija yra patvaresnė ir įrenginys pasižymi ilgaamžiškumu bei kokybe.

Svarbu žinoti

Trifazis generatorius yra plačiai naudojamas ir nepamainomas atliekant įvairius darbus. Tiesa, lyginant su paprastesniais generatoriais, jis turi tam tikrų trūkumų:

 • Didesnė kaina. Jie brangesni nei paprastesnės konstrukcijos, mažiau galingi generatoriai. Vis dėlto, jeigu ieškote išties patikimo sprendimo, tai investicija, verta kiekvieno cento!
 • Neefektyvu turint nedidelius energijos poreikius. Jeigu ieškote generatoriaus tik namų reikmėms, retesniam naudojimui, trifazis generatorius niekuo nenustebins. Jo pranašumai geriausiai atsiskleidžia naudojant profesionaliai, kai reikia patenkinti itin didelius galios poreikius.
 • Sudėtingesnė priežiūra. Trifazių generatorių techninė priežiūra ir remontas gali būti brangesnis nei paprastesnių generatorių. Todėl prieš perkant šį įrenginį, įvertinkite savo galimybes.
 • Tai mažiau kompaktiškas įrenginys. Profesionaliam naudojimui skirti dyzeliniai trifaziai elektros generatoriai yra sunkesni. Jie užima daugiau vietos nei tradiciniai, namų poreikiams skirti generatoriai. Tai svarbu, jeigu ieškote generatoriaus, kurį lengva perkelti iš vienos vietos į kitą.

Pirkimo gidas

Ieškant patikimo ir efektyvaus trifazio elektros generatoriaus, verta pasinaudoti keliais praktiniais patarimais.

 1. Įvertinkite įrenginio galią. Atsižvelkite į savo prietaisus ir pasirinkite pakankamai galingą trifazį generatorių. Per mažo galingumo trifazis dyzelinis generatorius ne tik nepatenkins Jūsų poreikių, bet ir gali sugadinti prie jo prijungtus įrenginius.
 2. Ieškokite taupių sprendimų. Rinkitės trifazį dyzelinį generatorių, kuris turi ekonominį veikimo režimą. Tai padeda taupyti degalus ir mažina eksploatavimo išlaidas.
 3. Įvertinkite techninės priežiūros reikalavimus. Prieš perkant dyzelinį elektros generatorių, pasidomėkite ilgalaikės priežiūros ir remonto kaštais. Teikite prioritetą generatoriams, kurių priežiūra yra paprastesnė. Taip pat svarbu, kad prireikus atnaujinti įrenginį ar keičiant jo komplektaciją, turėtumėte platų originalių dalių pasirinkimą.
 4. Rinkitės patikimo gamintojo generatorių. Kadangi dyzelinis trifazis generatorius yra ilgametė investicija, labai svarbu atkreipti dėmesį į jo gamintoją. Rinkitės tik originalius, patikimų prekės ženklų generatorius, kuriems suteikiama naudojimo garantija. Būtent tokius rasite mūsų parduotuvėje. Bendradarbiaujame su puikią reputaciją turinčiais gamintojais, todėl savo pirkėjams siūlome aukščiausios kokybės dyzelinius generatorius už prieinamą kainą.

DUK

Atsakome į dažniausius pirkėjų klausimus apie trifazius generatorius su dyzeliniais varikliais:

1. Kodėl verta rinktis dyzelinį trifazį generatorių?

Dyzeliniai generatoriai yra palankiai vertinami dėl degalų vartojimo efektyvumo, ilgaamžiškumo ir didelės galios. Praktika rodo, kad jie idealiai tinka nuolatiniam naudojimui ten, kur reikalingas pastovus elektros tiekimas.

2. Kiek kainuoja trifazis dyzelinis generatorius?

Turime skirtingų komplektacijų ir techninių pajėgumų trifazius generatorius. Jų kainos prasideda nuo 6800 eur.

3. Kokio galingumo yra dyzeliniai trifaziai elektros generatoriai?

Siūlome skirtingo galingumo generatorius, kurie patenkins kiekvieno poreikius. Jeigu nesate tikri, kokį rinktis, galime padėti. Susisiekite ir pakonsultuosime nemokamai!

4. Ar trifazį dyzelinį generatorių galima naudoti gyvenamajame name?

Nors teoriškai trifaziai generatoriai gali būti naudojami namų ūkio reikmėms, jų privalumai geriau atsiskleidžia naudojant profesionaliai, pramoninėse ir komercinėse patalpose. Šie generatoriai subalansuoti profesionaliam naudojimui: jeigu įrenginio neplanuojate naudoti dažnai, Jūsų galios reikalavimai nėra dideli, verčiau įsigykite mažiau galingą benzininį generatorių.