Pastatomi elektriniai židiniai

Kategorijos
Plotis
Aukštis
Gylis
Spalva
Kaina
Rūšiuoti prekes pagal

Pastatomi elektriniai židiniai – natūralaus židinio jaukumas Jūsų bute

Pastatomas elektrinis židinys papildys Jūsų namų interjerą, atliks šildytuvo funkciją ir sukurs išties jaukią atmosferą.

Šiuolaikiniai elektriniai pastatomi židiniai pasižymi tikrovišku liepsnos efektu, kurį sukuria integruota LED technologija. Tai sukuria raminantį pojūtį ir pakeičia natūralų židinį, kuris daugelyje būstų yra nepraktiškas ir apskritai neįmanomas.

Pirkimo gidas

Pastatomi elektriniai židiniai siūlo daugybę privalumų. Jie suderina jaukumą ir patogumą su šiluma ir yra pritaikomi bet kurioje erdvėje. Į ką atkreipti dėmesį renkantis elektrinį židinį? Atsakome!

  • Atkreipkite dėmesį į kompaktiškumą ir mobilumą. Pastatomų elektrinių židinių išskirtinis bruožas yra jų mobilumas. Išnaudokite šią savybę savo naudai: rinkitės lengvesnius, kompaktiškesnius židinius, kuriuos esant poreikiui patogu perkelti iš vieno kambario į kitą.
  • Teikite prioritetą energiškai efektyviems židiniams. Elektrinis židinys yra puikus sprendimas, norint šildytuvo ir interjero puošmenos. Renkantis šį įrenginį, svarbus kuo geresnis energijos vartojimo efektyvumas: kad židinį galėtumėte įjungti dažnai ir nesibaimintumėte dėl jo sunaudojamos elektros.
  • Rinkitės patogiai valdomą židinį. Skirtingos elektrinių židinių valdymo sistemos, platus funkcijų pasirinkimas gali sukelti sumaišties ieškant Jums tinkamiausio. Vis dėlto, rekomenduojame rinktis židinius, kurie turi nuotolinio valdymo pultelį ir išmanias funkcijas: visa tai palengvina šių židinių valdymą. Vieno mygtuko paspaudimu reguliuokite šilumos lygį ir liepsnos nustatymus.
  • Laikykitės nustatyto biudžeto. Nutarkite, kiek norite skirti šiam pirkiniui ir neviršykite nustatyti limito. Nors kokybiškas elektrinis židinys neprivalo kainuoti labai daug, ieškant geriausios kokybės, visada verta šiek tiek pataupyti ir / arba palaukti išpardavimų: taip galite įsigyti įrenginį dar pigiau!

 

Pastatomi židiniai: kokybės garantija

Dėl kompaktiškumo, mobilumo, naudojimo paprastumo, saugos funkcijų, ekonomiškumo ir kitų privalumų pastatomas elektrinis židinys taps funkcionalia Jūsų kambario puošmena. Tai – patrauklus ir praktiškas šildymo sprendimas. Ypač, jei ieškote šilumos ir jaukios atmosferos be trūkumų, kurie būdingi tradiciniams židiniams. Kviečiame tuo įsitikinti: įsigykite elektrinį židinį už ypač patrauklią kainą! Jūsų laukia patikimų gamintojų produktai, modernūs techniniai sprendimai, laikui nepavaldi kokybė ir estetika.

DUK

1. Kiek kainuoja pastatomi židiniai?

Kaina skiriasi priklausomai nuo išmatavimo ir techninių specifikacijų, tačiau pas mus elektrinį pastatomą židinį rasite vos nuo 365 eurų. Tai kaina, prieinama kiekvienam: puiki dovana sau arba artimiesiems!

2. Ar elektrinį židinį patogu naudoti vasarą?

Jaudinatės, kad židinys, kuris veikia kaip šildytuvas, yra nepraktiškas vasaros laikotarpiu? Nebūtinai! Daugelis pastatomų elektrinių židinių gali būti reguliuojami pagal Jūsų poreikius. Pavyzdžiui, šiltaisiais metų mėnesiais galite įjungti liepsnos funkciją be šildymo. Dėl šios savybės elektriniu židiniu pavyks džiaugtis ištisus metus.

3. Ar įrengiant elektrinį židinį reikia pasirūpinti papildomu vėdinimu?

Tikrai ne. Pastatomi elektriniai židiniai neišskiria kenksmingų dūmų, neskleidžia nemalonaus kvapo, todėl nereikia integruoti jokių papildomų ventiliacijos, vėdinimo sistemų.

4. Ar elektrinio židinio priežiūra bus sudėtinga?

Elektriniai židiniai po naudojimo nepalieka pelenų, suodžių ar nuodėgulių, todėl nereikalauja sudėtingo valymo ar kitokios brangios priežiūros. Mėgaukitės komfortu ir šiluma be galvos skausmo. Svarbiausia – naudokite elektrinį židinį pagal gamintojo instrukcijas.

5. Ar pastatomą židinį sunku priderinti prie modernaus interjero?

Tikrai ne. Šiandien elektriniai židiniai gali būti įvairių dizainų ir stilių – nuo klasikinių iki modernių. Pasirinkite tokį, kuris papildytų jūsų interjerą ir suteiktų namų erdvei dar daugiau jaukumo.