Dyzeliniai generatoriai 3 kw

Dyzelinis generatorius 3 kW – idealiai subalansuotas namų poreikiams

3 kW galios dyzelinis elektros generatorius yra optimalus variantas gyvenamajam namui ar nedideliam verslui. Tai ekonomiškas, patikimas ir stabilus įrenginys, kuris tikrai pravers netikėtai dingus elektrai.

Kodėl verta rinktis 3kW generatorių?

Svarstote, ar dyzelinis generatorius 3 kw yra Jums tinkamas pasirinkimas? Apžvelgiame scenarijus, kada verta jį rinktis:

 • Elektros tiekimas gyvenamosioms patalpoms: 3 kW generatorius gali tiekti pakankamai energijos būtiniesiems buitiniams prietaisams, kai nutrūksta elektros tiekimas, pavyzdžiui, šaldytuvams, šviestuvams ir ryšio įrenginiams.
 • Kelionės: kompaktiški, mažesnio svorio 3 kW generatoriai yra geras pasirinkimas, jei mėgstate aktyvų laisvalaikį. Pavyzdžiui, keliaujate su palapinėmis ar kemperiais. Kadangi ilsintis gamtoje elektros prieiga dažnai būna ribota, generatorius gali ženkliai palengvinti Jūsų buitį.
 • Statybų darbai: mažiems ir vidutinio dydžio statybos projektams 3 kW generatorius gali tiekti energiją įrankiams, apšvietimui ir kitai įrangai.
 • Sodo nameliui ar atokesnei sodybai: tai praktiškas variantas, jeigu dažnai būnate atokesnėse vietovėse, kur elektros tiekimas nėra stabilus (pavyzdžiui, vienkiemyje, sodo namelyje, sodyboje prie miško ir pan.), 3 kW generatorius yra puikus sprendimas.
 • Nedidelės įmonės ar organizacijos poreikiams: šie generatoriai tinka smulkesniems verslams, įmonėms, kurių elektros energijos poreikiai nėra labai dideli.

Apie dyzelinius generatorius

Mūsų asortimente rasite mėgėjiškam ir profesionaliam naudojimui skirtus elektros gaminimo įrenginius. Tame tarpe – ir 3 kW elektros generatoriai. Dalinamės svarbiausiais generatorių su dyzeliniais varikliais privalumais:

 • Ekonomiškas variantas: dyzeliniai generatoriai taupiai naudoja degalus, lyginant su kitų tipų generatoriais. Tai sumažina su generatoriaus priežiūra ir naudojimu susijusias išlaidas.
 • Patvarumas ir ilgaamžiškumas: siūlome 3 kW generatorius, kurių varikliai yra tvirti ir atsparūs aplinkos poveikiui. Dyzelinių generatorių tarnavimo laikas ypač ilgas, jie dirba patikimai, o genda – retai.
 • Gali būti naudojami sudėtingomis aplinkos sąlygomis. Tinkamai prižiūrimi dyzeliniai generatoriai gali atlaikyti dažną naudojimą ir sudėtingas eksploatavimo sąlygas. Svarbiausia – laikytis gamintojo rekomendacijų prižiūrint ir naudojant generatorių.
 • Universalus pritaikymas: 3 kW dyzelinius generatorius galima naudoti net itin jautriems elektros prietaisams. Juos lengva integruoti į esamas maitinimo sistemas arba naudoti kaip atskirus įrenginius. Tai praktiški, universalūs įrenginiai, kuriuos patogu naudoti įvairiose vietose, įskaitant namus, stovyklavietes, statybvietes ir dar daugiau.
 • Greitas veikimas dingus elektrai: 3 kW dyzeliniai generatoriai dažniausiai naudojami kaip atsarginiai arba avariniai energijos šaltiniai. Jie greitai įsijungia ir ima nedelsiant tiekti elektros energiją kai nutrūksta jos tiekimas.
 • Lengvas valdymas: siūlome generatorius, kuriais naudotis ypač paprasta. Juos įjungsite ir išjungsite vieno mygtuko paspaudimu, todėl jokių papildomų žinių neprireiks.
 • Draugiškesnis gamtai generatorius: dyzelinis kuras vertinamas dėl savo ekonomiškumo. Naudojant mūsų generatorius, galite būti užtikrinti, kad kuro pakaks ilgam. Kartu tai – gamtai ir tvarumui draugiškesnis pasirinkimas.

Čia galite rasti daugiau dyzelinių generatorių namams.

DUK

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie dyzelinius generatorius 3 kW.

1. Kiek kainuoja 3 kw dyzeliniai generatoriai?

Jų kaina priklauso nuo modelio, dydžio, gamintojo. Turime platų generatorių pasirinkimą nepriklausomai nuo Jūsų biudžeto. Kreipkitės ir parinksime tinkamiausią!

2. Kiek valandų veikia dyzelinis generatorius 3 kw?

Jei generatorius naudojamas vidutinėje apkrovoje, pvz. naudojant 50–75 proc. jo maksimalios galios, vidutinė veikimo trukmė yra apie 8–12 val. Žinoma, tai priklauso ir nuo įrenginio modelio.

3. Ar šių generatorių priežiūra nebus labai brangi?

Dyzelinių generatorių priežiūros išlaidos paprastai yra mažesnės, lyginant su kitomis alternatyvomis. Siūlome tik patikimus įrenginius, kuriuos nebrangu ir nesunku prižiūrėti pagal gamintojo instrukciją.