Pakabinami elektriniai židiniai

Kategorijos
Plotis
Aukštis
Gylis
Spalva
Kaina
Rūšiuoti prekes pagal

Pakabinami elektriniai židiniai: ekspertų patarimai renkantis

Svajojate apie natūralią liepsną namuose, tačiau neturite galimybių įsirengti tradicinį židinį? Pakabinamas elektrinis židinys yra greitas ir funkcionalus sprendimas, kuris leis džiaugtis židinio teikiama estetika, jaukumu ir šiluma.

Viskas, ko reikia – nuspręsti, ant kurios sienos jį kabinsite ir pasirinkit patikimą, Jūsų poreikius atitinkantį elektrinį židinį.

Kodėl verta rinktis ant sienos kabinamą elektrinį židinį?

Atsakome, kodėl tai – išties dėmesio vertas pasirinkimas:

  • Universaliai pritaikomi. Elektriniai pakabinami židiniai turi nekaistantį korpusą, todėl gali būti tvirtinami praktiškai bet kur.
  • Vietą taupantis dizainas. Ant sienos ar kito paviršiaus kabinami elektriniai židiniai, lyginant su tradiciniais, yra labiau kompaktiški, taupo grindų plotą, todėl puikiai tinka mažoje erdvėje, pavyzdžiui, bute.
  • Lengvas įrengimas. Montavimas yra greitas – nereikia kamino ar ventiliacijos. Tiesiog pritvirtinkite židinį prie sienos, prijunkite ir mėgaukitės jaukia atmosfera. Kadangi šių židinių korpusas nekaistai, planuojant jį įrengti nereikia jokio specialaus paruošimo, brangių izoliacinių medžiagų.
  • Sunaudoja nedaug elektros energijos. Siūlome ekonomiškus ir ekologiškus elektrinius židinius, kurių energinio efektyvumo klasė yra labai aukšta: jie taupiai naudoja elektros energiją ir suteikia šilumą Jūsų būstui be dujų ar medienos. Mėgaukitės komfortu neišleidžiant daug!
  • Reguliuojami šilumos nustatymai. Siūlome židinius, kurių šilumos nustatymus galima koreguoti pagal Jūsų poreikius. Galbūt norite didesnės šilumos, o gal tiesiog grožitės liepsna? Kad ir kokie būtų pageidavimai, židinį sureguliuosite taip, kaip Jums patinka!
  • Tikroviška liepsna. Elektriniams židiniams naudojama technologija imituoja natūralios liepsnos išvaizdą, sukurdama žavią ir tikrovišką atmosferą. Tai visi tikro židinio privalumai be jam būdingų trūkumų.
  • Jūsų ir aplinkinių saugumas. Pakabinami elektriniai židiniai yra su įmontuotomis saugos funkcijomis, jų korpusas ir išorinis stiklas neįkaista, todėl jie yra saugūs namuose, kuriuose yra mažų vaikų ir augintinių.
  • Patogus nuotolinis valdymas. Mūsų asortimente esančius elektrinius židinius galite valdyti vos vienu mygtuko paspaudimu naudodami nuotolinio valdymo pultą: reguliuokite šilumą, liepsnos intensyvumą ir dar daugiau!
  • Platus pasirinkimas kiekvieno skoniui. Mūsų asortimente rasite platų elektrinių židinių asortimentą: Jūsų laukia tradicinis ir modernus dizainas, tiesus ir lenktas stiklas, šviečiantys elementai, skirtingi išmatavimai. Pasirinkimas pagal Jūsų norus ir galimybes!

 

Į ką atsižvelgti perkant židinį?

Pakabinami elektriniai židiniai gali tapti svarbia ir funkcionalia interjero detale. Kad pirkinys pateisintų lūkesčius, atsižvelkite į šiuos veiksnius:

1. Židinio dydis. Išmatuokite savo sienos plotą, kad įsitikintumėte, jog židinys tikrai tilps. Svarbu, kad jis atitiktų ne tik vienos sienos, bet ir viso Jūsų kambario proporcijas. Tai užtikrins, kad ši interjero detalė harmoningai derės bendroje erdvėje.

2. Gamintojas. Norint, kad židinys tarnautų ilgai ir patikimai, rinkitės tik gerą reputaciją užsitarnavusių gamintojų židinius. Puikus pasirinkimas – REDVAY, VEGA, DIMPEX, CONVEX, BIZET, BACH židiniai.

3. Šilumos nustatymai. Pasirinkite židinį su reguliuojamais šilumos nustatymais, kad galėtumėte jį pritaikyti pagal skirtingus komforto poreikius.

DUK

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie elektrinius židinius:

1. Kiek kainuoja elektrinis pakabinamas židinys?

Židinių kainos skiriasi, priklausomai nuo modelio dydžio, gamintojo, valdymo technologijos. Mūsų produktų kainos prasideda nuo 235 eur., todėl židinys yra prieinamas kiekvienam!

2. Ar elektrinis židinys yra tik estetinė detalė?

Tikrai ne. Kokybiški židiniai skleidžia malonią šilumą, kurią galite reguliuoti pagal savo poreikius, taigi tai – interjero puošmena ir funkcionalus įrenginys, kuris ypač pasitarnauja atvėsus orams!

3. Kaip prižiūrėti elektrinį židinį?

Jis nereikalauja sudėtingos priežiūros, svarbiausia – valdykite jį pagal gamintojo pateiktas instrukcijas.