Kampiniai elektriniai židiniai

Kategorijos
Plotis
Aukštis
Gylis
Spalva
Kaina
Rūšiuoti prekes pagal

Kampiniai elektriniai židiniai – šiluma ir tikroviška liepsna Jūsų namams

Pastatomas kampinis elektrinis židinys puikiai papildys bet kurį būstą. Tai viena geriausių alternatyvų tradiciniams, malkomis kūrenamiems židiniams.

Naudojant šį įrenginį, keisti namų interjerą bus labai paprasta, nes šį židinį galite pernešti iš vieno kambario į kitą. Pas mus rasite įvairaus dizaino, formų, išmatavimų elektrinius židinius, todėl jie patiks kiekvieno estetiniam skoniui.

Elektrinių židinių privalumai

Atsakome, kodėl verta rinktis kampinį elektrinį židinį:

  • Leidžia protingai išnaudoti erdvę. Kampinis elektrinis židinys yra suprojektuotas taip, kad tilptų patalpos kampuose, nišose. Tai padeda efektyviai išnaudoti erdvę ir tinka net ir nedidelei patalpai. Tai stilingas, jaukus interjero elementas, skirtas tiek mažam butui, tiek dideliam namui.
  • Universaliai pritaikomas. Siūlome skirtingų stilių kampinius židinius. Paprastus ir puošnius, minimalistinius ir prabangius. Jie padidins bet kokios patalpos patrauklumą ir jaukumą.
  • Patogu sumontuoti. Vienas didžiausių elektrinių židinių privalumų – greitas, neapsunkinantis jų montavimas. Kampiniai ne išimtis. Šį židinį užtenka įjungti į elektros lizdą ir pastatyti ten, kur pageidaujate (galima įmontuoti net į baldus). Grožėkitės ir mėgaukitės šiluma greitai, be didelių pastangų ir papildomų elementų įrengimo.
  • Saugumas ir ekologija. Siūlome modernius ir saugius kampinius židinius, pagamintus laikantis griežtų kokybės standartų. Jie ekologiški, energiškai efektyvūs ir taupūs, todėl jų naudojimas bus malonus, nebrangus ir draugiškas aplinkai.
  • Jokios sudėtingos priežiūros. Pamirškite apie iššūkius, kurie neatsiejami nuo malkomis kūrenamo židinio priežiūros: medienos smulkinimą, pelenų išsėmimą, kamino valymą ir dar daugiau. Kampiniai elektriniai židiniai yra įjungiami ir išjungiami mygtuko ar pultelio paspaudimu. Daugiau nieko papildomai daryti nereikės!

 

Profesionalų patarimai

Ieškote patikimo elektrinio židinio, tačiau nežinote, koks modelis Jums tinkamiausias? Nedvejokite ir susisiekite su „Elektrospec“ komanda. Atsižvelgsime į Jūsų pageidavimus ir galimybes, kad pasiūlytume kampinį židinį, kuris užtikrins Jūsų namų komfortą ir džiugins natūraliai atrodančia liepsna!

DUK

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie elektrinius židinius.

1. Kokio dydžio patalpai tinka kampinis elektrinis židinys?

Jie pasižymi išties efektyviu šildymu. Priklausomai nuo židinio dydžio ir modelio, jis gali veiksmingai apšildyti net 100 m2 ploto patalpą.

2. Ar toks židinys tikrai bus taupus ir ekonomiškas?

Mūsų asortimente rasite modernius kampinius elektrinius židinius, kurie taupiai naudoja elektros energiją. Vidutinio dydžio židinys jos sunaudoja apie 30 W per valandą, taigi tai išties taupi alternatyva įprastam šildytuvui.

3. Ar židinio korpusas / stiklinė dalis neįkaista?

Rūpinamės Jūsų ir artimųjų saugumu. Net įjungus aktyviausią šildymo režimą, korpusas išlieka vėsios temperatūros, todėl palietus jį nesusižeisite. Toks židinys yra 100 proc. saugus namams, kuriuose gyvena maži vaikai ir keturkojai augintiniai.

4. Kaip valdyti elektrinį židinį?

Tai daryti labai paprasta. Židinį įjungsite ir išjungsite paspaudę mygtuką. Prie židinio pridedamas pultelis, kuris leidžia kontroliuoti liepsnos intensyvumą ir termostatą. Pavyzdžiui, kai lauke šilta, galite išjungti šildymo funkciją ir mėgautis liepsna, kuri neskleidžia karščio.

5. Kiek kainuoja kampiniai elektriniai židiniai?

Kaina priklauso nuo dydžio, modelio, gamintojo. Mūsų parduotuvėje kampinio židinio kaina prasideda vos nuo 770 eur. Tai šildytuvas ir interjero detalė, kuri tarnauja daugybę metų, todėl tai puiki vienkartinė investicija į Jūsų komfortą.