Elektriniai židiniai 3D

Kategorijos
Plotis
Aukštis
Gylis
Spalva
Kaina
Rūšiuoti prekes pagal

Elektriniai židiniai 3D: modernus sprendimas šilumai ir jaukumui

Elektriniai 3D židiniai yra puikus variantas, jeigu svajojate apie židinio teikiamą komfortą, tačiau neturite galimybių jį įsirengti namuose.

Jie leidžia mėgautis natūraliai atrodančia liepsna ir šildo patalpas, todėl suteikia tokius pačius privalumus, kaip ir tikras židinys. Mūsų parduotuvėje rasite platų pasirinkimą kiekvienam stiliui, namui ir butui. Kviečiame įvertinti ir pasirinkti Jums tinkamiausią!

Kodėl verta rinktis 3D elektrinį židinį?

Aptarsime TOP-6 svarbiausius aspektus:

  1. Sumontuosite bet kur. Šiuos židinius patogu įmontuoti į bet kurį laisvesnį namų kampelį: nišą sienoje, į laisvą erdvę po televizoriumi, netgi balduose. Tai taupo vietą namuose ir padeda kurti netikėtus dizaino sprendimus.
  2. Efektyvus patalpos šildymas. Nors elektriniai židiniai 3D yra labai vertinami dėl savo estetikos, jie veikia kaip šildytuvai. Priklausomai nuo dydžio ir modelio, toks židinys gali veiksmingai apšildyti net 100 m2 ploto patalpą.
  3. Ekonomiškas veikimas. Norite papuošti namus, tačiau jaudinatės dėl elektros sąskaitų? Be reikalo. Modernus 3D židinys suvartoja itin mažai elektros: vidutiniškai iki 30 W per valandą. Ne tik gražu, bet ir taupu!
  4. Saugi technologija. Židinio korpusas net nustačius aukščiausią temperatūrą neįkaista, todėl nesužeis Jūsų, vaikų ar augintinių. Tai ekologiška, atspari technologija, pagaminta laikantis griežtų kokybės standartų, todėl galite būti ramūs dėl elektrinio židinio saugumo.
  5. Patogus valdymas. Elektrinis židinys įjungiamas vos vienu mygtuko paspaudimu. Liepsnos intensyvumą ir termostatą galite reguliuoti pultelio pagalba. Esant poreikiui, pavyzdžiui, atšilus orams, galite išjungti šildymo funkciją ir naudoti židinį tik kaip interjero dekoro elementą: liepsna neišskirs nepageidaujamos šilumos.
  6. Jokios papildomos priežiūros. Dalį žmonių nuo tradicinio židinio atbaido mintis apie sudėtingą priežiūrą: suodžių valymą, pelėnų sėmimą, malkų skaldymą ir pakrovimą ir pan. 3D židinys apsaugos nuo šių nepatogumų. Jį išjungus neteks rūpintis sudėtinga papildoma priežiūra.

Elektriniai židiniai 3D: kokybė už prieinamą kainą

Kokybė ir išpildyti pirkėjų lūkesčiai yra didžiausias mūsų prioritetas. Siūlome kruopščiai atrinktus 3D židinius iš patikimų gamintojų. Jūsų laukia pažangios technologijos, namų jaukumas ir estetika už prieinamą kainą: mūsų židinius galite įsigyti vos už 440 eur. Mėgaukitės šiluma ir papuoškite savo namus jau šiandien!

DUK

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie elektrinius židinius.

1. Kaip veikia elektriniai židiniai 3D

Tai saugūs, išmanūs, paprastai valdomi elektriniai židiniai su šildymo funkcija. Tikroviškos liepsnos iliuziją suteikia speciali LED technologija. Galite reguliuoti liepsnos intensyvumą, spalvą, greitį ir šilumą naudodami pultelį.

2. Ar židinio montavimas bus labai sudėtingas?

Ne, elektrinį židinį galite tiesiog pastatyti kambaryje arba montuoti į nišą sienoje. Židinį galite patogiai perkelti iš vienos vietos į kitą, svarbiausia – kad netoli būtų elektros lizdas.

3. Kiek kainuoja elektrinis židinys?

Jų kaina priklauso nuo dydžio ir modelio: šiuo metu ji svyruoja nuo 440 iki 1690 eur. Nepraleiskite viliojančių pasiūlymų ir įsigykite Jums tinkamiausią, kokybišką, ilgaamžį elektrinį židinį!

4. Ar šis įrenginys tinka klasikiniam namų interjerui?

Siūlome skirtingų stilių ir dydžių židinius: nuo minimalistinių, modernių iki prabangių klasikinių, todėl juos patogu pritaikyti bet kokiame interjere.

5. Ar nebus per šilta naudoti 3D židinį šiltesniais metų mėnesiais?

Tikrai ne. Siūlome elektrinius 3D židinius, kurių šildymą galima reguliuoti: sumažinti arba net visai išjungti. Džiaukitės natūraliai atrodančia liepsna ir jaukia atmosfera be papildomos šilumos.