Elektriniai židiniai

Elektrinių židinių kategrijos

Elektriniai židiniai – UAB „Elektrospec“

Įvairūs elektros prietaisai padeda ne tik visapusiškai išnaudoti turimas patalpas, tačiau ir sukurti neįtikėtinus dizaino sprendimus. Interjero dizaino įgyvendinimas neretai pareikalauja didelių lėšų bei sukelia galvos skausmą – kaip įrengti namus, kad visi juose esantys prietaisai ne tik tarpusavyje derėtų, bet ir būtų funkcionalūs? Tokiu atveju elektriniai židiniai taps puikiu interjero sprendimu!

Klaidinga manyti, kad elektriniai židiniai yra vien tik dekoratyvinė interjero detalė. Be dekoratyvinės funkcijos tokio tipo židiniai taip skleidžia ir šilumą, tad yra ir praktiški bei kompaktiški. Savo klientams siūlome itin platų elektrinių židinių asortimentą. Pas mus galima įsigyti tiek klasikinius, tiek aukštų technologijų ar elektrinius židinius su apdaila, kapsules, apdailos prekes bei krosneles.

Mums svarbu savo klientams pasiūlyti tik kokybišką įrangą, tad ne išimtis ir elektriniai židiniai. Kruopščiai rinkdamiesi tiekėjus ir kontroliuodami tiekimo grandinę galime užtikrinti tik patikimiausios produkcijos asortimentą. Siekdami išpildyti klientų lūkesčius, esame pasiruošę pakonsultuoti visais su elektrinių židinių pasirinkimu susijusiais klausimais – nuo dizaino iki montavimo. Kreipkitės į mus ir neatsakytų klausimų tiesiog nebeliks!